Liki24
Запустити акцію

Гарячі тури на Кіпр з Києва 2019

Чому ми?

Тури на Кіпр з Києва

Цей невеликий острів в Середземному морі підійде як для любителів галасливого відпочинку з дискотеками і ресторанами, так і для тихого відпочинку з дітьми. У цьому відпочинок на Кіпрі дуже схожий з такими варіантами як тури в Болгарію, тури в Туреччину і тури в Хорватію. Тут все зроблено для комфорту туристів. Доглянуті пляжі, висококласні готелі, ввічливий персонал і багата екскурсійна програма.

Що можна побачити на Кіпрі? Почніть свою подорож з столиці - Нікосії. Тут варто подивитися музей Кіпру, Галерею сучасного мистецтва, Візантійський музей і Палац Архієпископа, де знаходиться діюча резиденція глави церкви.

 Потім вирушайте до Ларнаки. Це місто пов'язане з ім'ям Святого Лазаря. Саме тут, згідно з Біблією, він жив і був відроджений Ісусом. У центрі міста стоїть собор в його честь. Відвідайте Форт Ларнаки - раніше він був частина замку, зараз тут знаходиться Середньовічний музей.

Не пропустіть місто Пафос, поруч з яким знаходиться бухта Афродіти. Саме в цьому місці, згідно давньогрецької легенди з морської піни вийшла Афродіта. У місті є руїни театру Одеон, побудованого в II столітті.
Також радимо з'їздити на соляне озеро, куди на зиму прилітають рожеві фламінго, монастир Киккос і місто-привид Фамагуста.

Що привезти з Кіпру? Із села Лефкару привезіть скатертину і одяг, вишитий унікальною технікою. Візьмете місцевих солодощів, оливкову олію, сир халлумі і національні напої - Коммандарія і Зіванія. Для дівчат в подарунок купите мило з оливковою олією.

Якщо все ж Ви вирішили провести свою відпустку в Україні, можливо Вас зацікавить відпочинок в Закарпатті, відпочинок на Шацьких озерах та озері Світязь або відпочинок в Одесі.