Продавати на SKIDOCHNIK

Тури на Мальдіви

Чому ми?

Мальдивські острови

Сюди можна приїжджати круглий рік, вас завжди зустріне тепле сонце, білосніжний пісок і красиве море. На Мальдіви їдуть саме для відпочинку - загоряти, плавати, лежати, пірнати. Словом, це місце, де треба повністю розслабитися і забути про всі повсякденні турботи.

Мальдіви - це більше тисячі островів, але тільки близько 200 з них населені. При купівлі путівки дізнайтеся, на якому острові знаходиться ваш готель і які розваги тут є, тому що саме на цей острові ви проведете майже весь час.

Що можна побачити на Мальдівах? Головна розвага туристів - це дайвінг. Підводний світ тут прекрасний. Досвідчені інструктори допоможуть новачкам зробити їх перше занурення, а досвідчені дайвери будуть в захваті від побаченого.

На екскурсію туристів возять у столицю Мале. Мальдіви - це мусульманська країна, проте кілька століть назад основний релігій був буддизм. Тому в головному місті з'єдналися символи двох релігій. Тут можна відвідати мечеті, президентський палац, ісламський центр. У Національному музеї відвідувачам розкажуть історію держави. У столиці можна придбати сувеніри та подарунки в магазинчиках і на сінгапурському базарі.

Також туристам пропонують прогулянки на човнах по сусідніх островів - як заселеним, так і нежилим.

Що привезти з Мальдів? Вибір сувенірів тут не дуже великий. Зазвичай туристам пропонують одяг з народними візерунками, дерев'яні вироби (статуетки, вази), вироби з кокосового горіха. Якщо ви любитель екзотичних подарунків, купіть щелепи і зуби акули.

Так само, любителям морських подорожей Скидочник пропонує тури на Кіпр, Балі і Гоа, відпочинок в Грузії, Туреччини, Болгарії, Чорногорії та інших морських курортах.