Додати акцію

Тури в Голландію

закрити

Чому ми?

Тури в Голландію з Києва

Це країна тюльпанових полів, мостів, старовинних замків, соборів і млинів, Ванн Гога і Рембрандта. Туристи зазвичай оглядають великі міста: столиці Амстердам, Гаагу, Найменген, Роттердам, Утрехт. Крім того, туристів приваблюють кофешопи, де продають легкі наркотики.

Що подивитися в Голландії? В Амстердамі ви знайдете красиву середньовічну архітектуру: шпилі соборів і ратуш, купецькі будинки, Королівський палац і Центральний вокзал, де перетинаються всі транспортні шляхи. Варто зайти в музеї з колекціями фламандського живопису, музеї Рембрандта і ван Гога, музей алмазів, музей людського тіла. Незвичайні цікаві музеї є також в Німеччині, Хорватії та Італії. Так, придбав тури в Німеччину, у Вас з'явиться шанс відвідати музей брехні в Кіріце. Плануючи відпочинок в Хорватії, Ви зможете відвідати музей нещасної любові в Загребі. Подорож в Італію Вам зможе запам'ятатися музеєм покійних душ в Римі.

Одна з найвідоміших визначних пам'яток Амстердама - квартал червоних ліхтарів. Відвідайте також плавучий квітковий ринок.

У Гаазі засідають парламент і уряд, знаходиться резиденція королівського двору. У старій частині міста багато споруд відносяться до XIII століття. Також в Гаазі треба відвідати Палац світу, музей костюма та поштовий музей.

У Голландію приїжджають на численні фестивалі. Найвідоміші з них: День народження королеви 30 квітня, свято оселедця (відзначають в першу суботу червня), гей-парад, фестиваль мистецтв Uitmarkt, де збираються любителі і класичного, і сучасного мистецтва. А на початку лютого в країні починається пора карнавалів.

Що привезти з Голландії? Для туристів тут продають дуже багато сувенірів, які пов'язані з голландської культурою. Купуйте на пам'ять кломпи - традиційні дерев'яні черевики, різні сувеніри з млинами, тюльпанами і що-небудь з помаранчевої символіки. Для любетелей екзотичних подарунків підійде одяг з конопель і сувеніри з секс-шопів, яких тут безліч. З ласощів рекомендують місцевий сир. Радимо цінителям сиру також спробувати чудові французькі та італійські сири. Для цього можна звернути увагу на тури до Франції і тури в Італію і вирушити туди на сирні свята та фестивалі, які зазвичай проводяться восени.