Запустити акцію

Гарячі тури в Австрію з Києва

Чому ми?

Тури в Австрію з Києва

Австрія приваблює, в першу чергу, любителів гірськолижного відпочинку, майже вся територія країни знаходиться в горах. Тут знайдуться траси для дітей, початківців лижників і професіоналів. Австрія то також країна Моцарта, середньовічних вуличок і віденського штруделя. Сюди їдуть любителі веселого проведення часу в пабах і спокійного відпочинку на природі, шанувальники живопису та архітектури, досвідчені туристи і новачки.

Що подивитися в Австрії? Приїхавши до Австрії не можливо не відвідати столицю - Відень, де ви зможете насолодитися музикою Віденського вальсу і весело провести час в місцевих пабах. Варто відвідати Віденську оперу, прогулятися по центру - тут ви знайдете середньовічні собори, Імператорську каплицю, безліч музеїв. Не можна пропустити і замок Габсбургів - Хофбург.

Якщо ви любитель природи, то під час поїздки в Австрію, поїдьте в крижану печеру на березі озера Хальштатт, покатайтесь по Гроссглокнерскому шосе, підніміться до Кріммльских водоспадів і проведіть пару ночей в гірському готелі.

Також туристи не упускають можливості відвідати Тіроль - область, розташовану високо в горах. Крім гірськолижних курортів, тут багато пам'яток: Імператорський палац, Замок Тратцберг, відправитися в тур по озерам.

Що привезти з Австрії? Австрія славиться своїм кулінарним багатством. Візьміть з собою віденські вафлі, цукерки, австрійський шоколад; з міцних напоїв - шнапс, традиційне австрійське вино, шоколадний лікер. З сувенірів можна купити віденську порцеляну, кришталеві прикраси, теплі шкарпетки і в'язані жилети.

Крім Австрії великою популярністю користуються знижки на тури в Болгарію, поїздки в Грузію, гарячі тури в Хорватію та ін.Також останнім часом дуже популярними стають всілякі види відпочинку в Україні, наприклад, відпочинок в Яремче або відпочинок в Затоці під Одесою.