Skidochnik.Travel
Запустити акцію

Гарячі тури в Болгарію з Києва 2019

Чому ми?

Тури в Болгарію з Києва

Болгарія приваблює українських туристів своєю близькістю, доступною ціною, хорошими пляжами, якісним сервісом і відсутністю мовних бар'єрів (багато болгарів розуміють російську).

Сюди їдуть, в основному, щоб полежати на сонечку і вдосталь накупатися в теплому морі. Однак в Болгарії є багато цікавих місць, заради яких можна ненадовго перервати свій пляжний відпочинок.

Що подивитися в Болгарії? У місті Казанлик перебуває старовинна могила з настінними розписами. Відома вона тим, що це найдавніша гробниця, що збереглася повністю.

Приблизно в 100 км на південь від Софії розташований Рильський монастир. Це діючий чоловічий монастир, який розкинувся на 8 800 кв. метрах. На цій території знаходяться культурні, житлові і промислові будівлі, історичний музей.

На південному узбережжі вас чекає привітне місто Несебр. Це один з найдавніших міст в Європі. Вузькі вулички з кам'янистими дорогами, безліч кафе на самому березі моря і запах свіжоприготованої риби - ось чим зустріне вас Несебр. Стара частина міста знаходиться на півострові, який можна повністю обійти пішки, щоб повністю відчути місцеву атмосферу.

Відвідайте стародавню столицю Болгарії - Велико-Тирново. Він розташований в долині річки, і багато будинків побудовані ярусами на скелястих схилах. Тут ви знайдете колишню резиденцію царя, безліч середньовічних церков, археологічний музей.

Що привезти з Болгарії? Символом Болгарії є рожеве масло з Долини троянд. Його використовують у виробництві косметики, кондитерських виробів, ліків. Також можна вибрати сувеніри з кераміки або дерева, мереживні серветки і скатертини, вироби зі срібла. З смакоти захопіть бринзу, кашкавал, трав'яний чай і ракію.

Добре відпочити на море можна також скориставшись представленими на Скидочнику акціями на тури в Іспанію, тури в Хорватію, тури в Чорногорію, гарячі путівки на Кіпр або в іншу країну. В Україні хороший відпочинок на морі забезпечений в Одеській, Херсонській та Миколаївській областях.