Додати акцію

Тури в Чехію

Чому ми?

Тури в Чехію з Києва

Чехія - це країна з цікавою історією, вона зберігає безліч легенд і таємниць. Гострі шпилі замків і соборів, бруковані вулиці, а ще смачне пиво, красива природа і дивовижна кухня - все це чекає вас в Чехії.

Що подивитися в Чехії? Як і в більшості країн, туристи зазвичай починають подорож зі столиці. Прага зустріне вас середньовічною величчю, і в той же час в цьому місті ніколи не покидає відчуття свята. Тут обов'язково треба відвідати Празький град - колись це була резиденція королів, а зараз - президента. Якщо ви будете пішки гуляти по місту, то обов'язково потрапите на Карлів міст, Вацлавську і Старомістську площі в центрі Праги. Ще одна резиденція королів Вишеград стоїть на скелястій скелі над Влтавою. Замок був побудований в X столітті, зараз тут відкрито музей з великою і цікавою експозицією.

На заході країни розташовані Карлові Вари, відомі своїми термальними джерелами. Термальними джерелами також славляться Угорщина і Словаччина. У Карлових Варах багато санаторіїв і готелів. Крім лікування, місто цікаве своєю архітектурою, в якій поєдналися кілька стилів.

Варто залишити час для відвідування печер Моравський Крас, заповідника Праховскі скелі та церкву Костниця біля міста Кутна Гора. Під час епідемії чуми тут поховали понад 40 тисяч людей. Пізніше з їхніх кісток зробили різну внутрішню обробку каплиці: арки, люстри, хрести, настінні прикраси.

Що привезти з Чехії? Хіба можна повернутися з Чехії без пива? Пиво тут варять відмінне, не поступається за смаком напоїв з таких країн, як Німеччина, Австрія та Голандія. З алкоголю ще варто купити бехерівку і абсент. Чехія також славиться гранатовими прикрасами, які мають дуже гарний колір. Можна взяти з собою вироби з кришталю та порцеляни, а також косметику з Карлових Вар.