Додати акцію

Тури в Домінікану

Чому ми?

Домініканська республіка

Домініканська республіка - це відокремлені пляжі, коралові рифи (які можна зустріти в такій країні як Єгипет), блакитні лагуни, приголомшливі пейзажі на березі та під водою. Якщо ви виконали неблизький шлях на цей острів, вдосталь насолодіться морським відпочинком, а потім залиште час для декількох екскурсій, тут є що подивитися.

Що подивитися в Домінікані? До наших днів тут зберігся будинок, в якому колись жив син Христофора Колумба - Дієго. Зараз тут працює музей, в якому можна відвідати робочий кабінет Дієго Колумба, їдальню та інші кімнати.

Щоб побачити куточки первозданної природи, вирушайте в заповідник Лос-Айтісес. Тут ростуть унікальні види вічнозелених дерев, переплетені зарості манго і бамбука. Якщо ви будете добиратися сюди на човні, то зможете розглянути пеліканів і побачити печери, які багато століть назад були житлом індіанців Таіно. Місця з чудовою первозданною природою є також в таких країнах як Таїланд, Чорногорія, Франція.

Унікальний музей, де експонатами служать затонулі кораблі, - ви знайдете в Національному підводному парку Ла-Калета. Тут вам покажуть 39-метровий корабель El Hickory, який побудували спеціально для пошуку скарбів, і багато інших цікавих експонатів.

У столиці Домініканської республіки - Санто-Домінго - прогуляйтеся по колоніальних кварталу. Його оточує кріпосна стіна, всередині є Парк Колумба, музеї, ресторани, магазини. Більшість будівель побудовані в XVI столітті.

Що привезти з Домінікани? Кожен мандрівник привезе з острова велику кількість вражень. Крім того, захопіть з собою місцевий ром, каву і сигари. Також в подарунок візьміть вироби місцевих художників і ремісників.