Запустити акцію

Гарячі тури в Єгипет з Києва 2021

На жаль, вибраним умовам не відповідає ні одна акція. Ви можете перейти на головну сторінку порталу.

Гарячі тури в Єгипет з Києва 2021 зі знижкою

Якщо ви думаєте про море і піраміди, значить, скоро ви їдете в Єгипет. Це місце народження однієї з найдавніших цивілізацій на Землі, яка залишила після себе багато загадок. Одне з чудес світу - єгипетські піраміди - до сих пір викликають захоплення і викликають якесь побоювання. Овіяна легендами, які підтримуються місцеві жителями досі, ця країна для шукачів пригод, любителів історії та любителів комфортного пляжного відпочинку.

Що можна побачити в Єгипті?

Покинувши територію свого затишного готелю, ви можете відправитися в декількох напрямках. Про всесвітньо відомі піраміди ми розповідати не будемо - ви без праці доберетеся до них з будь-яким екскурсоводом. Але Єгипет - це не тільки сфінкси і піраміди. Якщо Вас цікавить курортний відпочинок поїдьте в Шарм-Ель-Шейх або Хургаду. Відправляйтеся також в столицю Стародавнього Єгипту - Луксор Це величезний музей під відкритим небом. Тут ви відвідаєте Долину царів і Долину цариць, похоронні храми, колоси Мемнона, храм цариці Хашепсут.

З незвичайних розваг пропонуємо зважитися на сафарі в пустелі. На сучасному джипі вас привезуть по золотим пісках повз оазисів в село бедуїнів. Вам також запропонують прокататися на верблюді і подивитися зоряне небо в телескоп.

Прогулянковий катер відвезе вас на коралові острови. Невелике занурення з маскою і ластами, і ви опинитеся в дивовижному підводному світі: тропічні рибки, молюски, корали, морські їжаки. На обід вам запропонують свіжі страви з морської риби.

Що привезти з Єгипту?

У туристичних містах продається багато сувенірів на тему єгипетської історії і культури. Також можна купити традиційні для цієї країни кальян, ароматичні масла, хустку для танцю живота, спеції та чай каркаде.

Якщо Ви все ж ще сумніваєтеся щодо туру в Єгипет, можливо Вас більше зможуть зацікавити знижки на такі варіанти відпочинку як тури в Грецію, гарячі Болгарію або на Кіпр. На Скидочнику представлені також вигідні пропозиції на відпочинок на морі і в горах в Україні.