Додати акцію

Тури в Німеччину

Чому ми?

Тури в Німеччину з Києва

Країна в центрі Європи щороку приймає мільйони туристів. Сюди їдуть, щоб подивитися королівські замки, картинні галереї, побачити сучасну архітектуру, покуштувати знамените пиво і сосиски. Ви легко знайдете тур до Німеччини або зможете організувати поїздку самостійно, інформації про країну безліч, всі готелі та квитки можна забронювати заздалегідь через інтернет.

Що подивитися в Німеччині. Звичайно, туристів приваблюють відомі міста: Берлін, Кельн, Дрезден, Франкфурт-на-Майні, Гамбург, Бремен. У кожному з них ви знайдете безліч екскурсій на будь-який смак і тематику. Обов'язково залишайте час на звичайні піші прогулянки. Неспішно пройдіться вулицями міста, згорніть з центральних проспектів у двори, поспілкуйтеся з німцями, так ви зможете відчути атмосферу кожного міста.
Серед туристів популярна Дорога романтики - маршрут між Вюрцбургом і Фюссені. По дорозі ви відвідаєте багато містечок і сіл, проїдете повз озер, долин і пагорбів.

Любителям середньовічної архітектури треба обов'язково побачити Мюнхенський Марієнплац, замок Нойшванштайн в Баварських Альпах, замок саксонських королів в Дрездені і замок в хмарах Гогенцоллерн.
Любителям технологічних новинок варто відправитися в Будинок Клімату в Бремерхафне, Аквадім в Берліні і Аквапарк Тропічні острови в 50 км від Берліна.

Що привезти з Німеччини. Звичайно ж, знамените німецьке пиво, а разом з ним кілька пивних кухлів. Також купіть німецький лікер, солодощі та кілька видів гірчиці. З сувенірів в Німеччині популярні ведмедики Teddy і символ Берліна Buddy Bear. На згадку про подорож купити місцевий фарфор дуже високої якості, який буде довго нагадувати Вам про Німеччину.

Дуже насичені і популярні також представлені на Скидочнику тури в Австрію, тури в Іспанію, автобусні тури в Чорногорію, гарячі тури в Туреччину, тури в Угорщину та інші країни. Не виїжджаючи з України можна відмінно провести час, скориставшись знижкою на відпочинок в Закарпатті або на відпочинок в Одесі.