Liki24
Запустити акцію

Гарячі тури в Грецію з Києва 2019

Чому ми?

Тури в Грецію з Києва

Коротко розповісти про визначні пам'ятки Греції неможливо. Якщо ви плануєте поїздку, продумайте заздалегідь свій маршрут, так як оглянути всі цікаві місця ви не зможете. Тут панує епоха Античності, сліди якої ви знайдете в напівзруйнованих храмах, діючих монастирях, древніх фресках, скульптурах, що збереглися.

Що подивитися в Греції? Любителі екскурсійного відпочинку, можуть сміливо вирушати в Грецію. Тут в кожному регіоні вас запросять на екскурсії, розкажуть дивовижні історії і покажуть експонати, яким тисячі років. В першу чергу треба подивитися все, що пов'язано з епохами Стародавньої Греції. Це Акрополь, Парфенон, гора Олімп, Печера Петралона, Кносський палац царя Міноса, Ерехтейон, античний Одеа, римські лазні і багато інших історичних місць.

Незабутні враження ви отримаєте від відвідування монастирів Метеора. Зараз тут розташовуються шість діючих монастирів, в період розквіту - їх було 24. Побудовані в XIV-XVI століттях на обривистих скелях, ці споруди досі викликають захоплення.

Також в Грецію їдуть заради морського відпочинку. Тут великий вибір курортів різного рівня. Найпопулярніші серед туристів острова Крит, Родос і Кос, Салоніки, Халкідікі.

Що привезти з Греції? Тут можна купити дуже дорогі сувеніри: антикваріат, килими ручної роботи, вироби з золота. З більш традиційних подарунків ви знайдете різні сувеніри, які пов'язані з історією та культурою країни. Також тут цінується оливкова олія, вино, коньяк. У подарунок рідним можна взяти картини та вироби з кераміки.

На Скидочнику Ви легко зможете знайти знижки на тури в Туреччину, тури в Грузію, тури в Єгипет і багато інших цікавих варіантів. Для тих, хто вирішив провести відпустку в Україні, на Скидочнику представлені вигідні пропозиції на відпочинок в селі Грибівка Одеської області, відпочинок в селі Поляна на Закарпатті та в інших Метс.