Додати акцію

Тури в Іспанію

Чому ми?

Тури в Іспанію з Києва

Корида, оливки, футбол, баски, Дон-Кіхот ... Це все Іспанія. А ще величні собори Барселони, середньовічні замки, Королівські сади Валенсії і дика природа Канарських островів.

Що подивитися в Іспанії? У столиці Іспанії Мадриді переплелися кілька епох. Тут сусідять споруди епохи Ренесансу і Готики, бароко і Середньовіччя. Гуляючи по центральній частині міста, зайдіть в кілька соборів, художніх галерей, музей Прадо, відпочиньте в парку Ретіро.

Чи не менше пам'яток ви знайдете в Барселоні. Це місто тісно пов'язаний з великим архітектором Антоніо Гауді. Огляньте його творіння: собор Святого Сімейства, будинок Міла, палац Гуель, будинок Батло, будинок Бельесгурад і школу Терезіанок. Не можна пропустити музей Пікассо, Готичний квартал і пішохідну вулицю Las Ramblas, де вас будуть вітати вуличні артисти і торговці. Оглянути місто зверху можна на пагорбі Монжуїк, куди веде канатна дорога і фунікулер.

З великих міст варто відвідати Севілью з її відомим палацом Алькатрас і Валенсію, де поруч уживаються шедеври сучасної та історичної архітектури.

Канарські острови які належать Іспанії, приваблюють туристів якісним сервісом і красивою природою. Тут можна провести спокійний відокремлений відпустку і шумно погуляти з хорошою компанією. Купальний сезон тут триває цілий рік.

Що привезти з Іспанії? В Іспанію їздять на шопінг - в Барселоні на бульварі Грасиі розташовано безліч магазинів відомих брендів. На згадку про подорож візьміть кілька традиційних іспанських сувенірів - віяло, фігурки биків, кастаньєти. У подарунок друзям привезіть хамон, вино, оливки, сир і оливкове масло.

Крім Іспанії на Скидочнику представлені також знижки на тури в Італію, тури до Франції і тури в Грецію, які дозволять Вам оцінити різноманітність і красу Європи. Красу ж української землі можна оцінити, скориставшись знижками на відпочинок у Львові, відпочинок в Києві, відпочинок під Києвом, а також багатьма іншими вигідними пропозиціями, представленими на Скидочнику.