Продавати на SKIDOCHNIK

Тури в Італію

Чому ми?

Тури в Італію з Києва

Романтичний дух, історичні пам'ятки, красива природа, паста, піца і вино - ось чим зустріне вас Італія. Сюди приїжджають, що побачити серце великої Римської імперії, відчути дух гладіаторських боїв, провести романтичний вечір у венеціанській гондолі і отримати насолоду від відпочинку на морському узбережжі.

Що подивитися в Італії. Приїхавши до Італії, треба обов'язково подивитися місця, пов'язані з історією Римської імперії. Це Колізей, Римський форум, Пантеон, римські фонтани, Замок Сант-Анджело, катакомби. Всі вони знаходяться в Римі, тому вам вистачить кілька днів, щоб їх оглянути. Також не забудьте про Ватикан, який повністю розташований на території Риму.

Крім Риму, треба обов'язково відвідати Мілан. Безліч соборів, галерей, музеїв, які розкажуть вам про історію цієї землі. Крім того, модниці з усього світу приїжджають в Мілан на шопінг.

Романтична Венеція зустріне вас веселими наспівами гондольєрів. Тут можна годинами просто кататися на гондолі і розглядати архітектуру. А в тих місцях, які вас зацікавлять найбільше, попросіть гондольєра зупинитися і огляньте їх з берега.

Італія - ​​це батьківщина Леонардо да Вінчі, Дзуппе Верді, сімейства Медічі, Петрарки, Рафаеля і Караваджо. У багатьох містах ви зустрінете музеї, будинки, палаци і собори, пов'язані з їх іменами.

Що привезти з Італії. На згадку про подорож привезіть сувеніри, які будуть нагадувати про кожне місто, де ви побували. Наприклад, карнавальну маску з Венеції, статуетку Пізанської вежі і Колізею, статуетку Ромео і Джульєтти з Верони. Не можна забути про кулінарні подарунки: італійські сири, вино, оливки, паста і трохи солодощів на ваш смак.

На Скидочнику також представлений каталог знижок на тури в Латвію, тури в Іспанію, тури в Австрію та інші країни Європи. З турів по Україні популярністю користуються тури в Софіївський парк, тури в парк Олександрія, тури в Асканію-Нову.