Продавати на SKIDOCHNIK

Тури в Ізраїль

На жаль, вибраним умовам не відповідає ні одна акція. Ви можете перейти на головну сторінку порталу.

Чому ми?

Тури в Ізраїль

Тут перетинаються кілька культур і релігій. Паломники з усього світу приїжджають в Старнно, щоб доторкнутися до святинь, і любителі морського відпочинку - тут розташовані Мертве, Червоне, Галілейське і Середземне море.

Що подивитися в Ізраїлі? Почніть подорож з відвідування Єрусалиму. Тут знаходяться храм Гробу Господнього (християнська святиня), Стіна плачу (іудейська святиня) і мечеть Омара (мусульманська). У місті уживаються представники багатьох національностей і культур. Найцікавіша частина - Старе місто, у якому перебувають синагоги, храми і мечеті, арабська базар, магазини, а по периметру він оточений кріпосними стінами.

Продовжіть свою подорож по біблійних місцях: міста Віфлеєм і Назарет, церква Гробу Господнього, річка Йордан, гробниця Богородиці, Гетсиманський сад.

Другий вид туризму в Ізраїлі - це спа і море. Унікальне Мертве море має цілющі властивості, які відомі в усьому світі. Грязі, мінеральні речовини, морська вода і повітря приваблюють сюди туристів, які шукають якісний пляжний відпочинок і лікування. Тут можна оглянути фортецю Масада, національний парк Кумран і 20-кілометрову гірський ланцюг з соляних порід.

Що привезти з Ізраїлю? Якщо хочете по справжньому здивувати своїм подарунком - купіть його на Алмазній біржі в Тель-Авіві. Тут ви знайдете дуже красиві колекції прикрас, які коштують дешевше, ніж в інших містах. Також жінок можна порадувати якісною біжутерією, косметикою Мертвого моря, виробами зі срібла. З їстівного обов'язково візьміть хумус, а також вино, оливкову олію і каву з кардамоном.

Так само, на Скидочнику Ви знайдете відпочинок в Туреччині, Чорногорії, Греції, Іспанії, Кіпрі та інших курортах.