Запустити акцію

Гарячі тури в Китай з Києва 2019

Це всі активні акції цього розділу сьогодні. Підпишіться на розсилку найкращих знижок інтернету і ми повідомимо Вам про нові пропозиції!

Чому ми?

Тури в Китай

Люди живуть на цій території понад 5 тисяч років. У країни багата історія, цікаві звичаї та зовсім незвичайна для нас культура. Який маршрут для подорожі ви б не вибрали, додому ви повернетеся з морем вражень.

Що подивитися в Китаї? Якщо ви вперше приїхали в Піднебесну, обов'язково Відвідайте столицю Пекін. Місто поєднало в собі багатовікові традиції та сучасну культуру. Тут треба відвідати пекінську оперу, храм Неба, Долину гробниць і літню резиденцію імператорів Іхеюань. Візьміть хорошого екскурсовода, Який не просто покаже відомі місця, а розповість про культуру цієї країни. Ви напевно будете вражені.

Проїхавши 90 км північ від Пекіна, ви потрапите до Великої китайської стіни. Розміри її вражають, загальна протяжність більше 6 тисяч кілометрів.

У місті Сіань знаходиться гробниця статуй воїнів - Знамените теракотове військо. Всього тут понад 8 тисяч глиняних солдатів в людський зріст, кожна скульптура унікальна.

Щоб побачити сучасний Китай, з'їздыть в Шанхай і Гонконг. Хмарочоси, розважальні центри, мости, океанаріуми, споруди за останнім словом архітектури. Тут знаходяться офіси багатьох міжнародних корпорацій і шопінг-центри.

Що привезти з Китаю? Купуйте на пам'ять про подорож традиційні китайські сувеніри: віяло, статуетки, амулети, сувої з ієрогліфами. У китайців дуже багато вірувань, продавці обов'язково розкажуть вам, для чого служить кожен оберіг. Також країна славиться порцеляною, шовком і чаєм. Можна також купити національний костюм, вироби з перлів і місцеві солодощі.

Якщо все ж Ви вирішили провести свою відпустку в Україні, можливо Вас зацікавить відпочинок в Закарпатті, відпочинок на Шацьких озерах та озері Світязь або відпочинок в Одесі.