Додати акцію

Тури в Латвію

Чому ми?

Тури в Латвію з Києва

Трохи загадкова для нас країна. З одного боку, спільне минуле, яке зближує нас, з іншого боку - зовсім інші звичаї, культура і сучасність. Це країна, яка одночасно зберегла свої традиції і стала частиною європейської спільноти. Латвія зустрічає туристів красивою природою, цікавими історичними пам'ятками, дивує архітектурними спорудами. Здивуватися архітектурним спорудам можна також і в інших країнах Європи, скориставшись знижками на тури в Іспанію, тури до Франції, тури в Угорщину та іншими вигідними пропозиціями.

Що подивитися в Латвії? Почніть подорож зі столиці - Риги. Як і у всіх європейських великих містах, тут цікавий історичний центр - собори, мостові, Шведські ворота, Ризький замок. Після огляду центру, вирушайте в Пардаугава - ви опинитеся в XIX столітті. Це житловий район, в якому збереглися дерев'яні споруди позаминулого століття. Одно- і двоповерхові будиночки, бруківка і навіть піщані вулички - тільки тут зберігся цілий район XIX століття. В інших містах їх витіснили бетонні та сталеві конструкції.

Обов'язково відвідайте Рундальский палац, побудований за проектом геніального Растреллі. 138 пишних і розписаних залів, з ліпниною, порцеляновими вазами, старовинними дзеркалами і розкішними меблями. Палац знаходиться в 90 км від Риги, дістатися сюди можна на автобусі.
33 кілометри вузькоколійки Гулбене-Алуксне, побудованої в 1903 році, до цих пір перевозять пасажирів. Це хороший вибір для романтичної прогулянки. У свята (Великдень, День святого Валентина та ін.) тут проводять спеціальні заходи.

Що привезти з Латвії? Обов'язково купіть прикраси з бурштину. Також в Латвії популярні вироби з льону і вовни: скатертини, сумки, шалі, светри, рукавиці. Легендарний ризький бальзам зараз можна купити в багатьох супермаркетах.

Насолодитися красою природи і пам'ятниками архітектури можна також і в Україні. Для цього можна скористатися знижками на відпочинок в селі Татарів в Карпатах, відпочинок у Львові або скористатися знижками на тури в замок Радомишль.