Додати акцію

Тури в Люксембург

На жаль, вибраним умовам не відповідає ні одна акція. Ви можете перейти на головну сторінку порталу.

Чому ми?

Тури в Люксембург

У цій крихітній країні поруч уживаються старовинні собори і ультрасучасні офісні центри. Головні туристичні місця ви встигнете відвідати за один день. Але якщо ви хочете по-справжньому насолодитися відпочинком в Люксембурзі, затримайтеся тут на кілька днів. У вас буде час для неспішних прогулянок, під час яких ви побачите не тільки історичні та сучасні будівлі, а й місцеву природу, яка вразить вас своєю красою.

Що подивитися в Люксембурзі? У столиці туристи відправляються в Верхнє місто - тут знаходяться головні визначні пам'ятки: площа Конституції, Собор Нотр-Дам, район Грунда, Палац великих герцогів.
Залиште час, щоб побачити сучасний Люксембург. Дзеркальні будівлі, сучасні кінотеатри, гольф-клуби, ресторани - все це гідно уваги мандрівників.

Уздовж річки Мозель проходить Дорога вина. Тут вам покажуть виноградники, льохи, винні заводи і, звичайно ж, запросять на дегустацію.

Для любителів мальовничої природи в Люксембурзі є Маленька Швейцарія. Цей район в східній частині країни заворожує своїми пейзажами: густі ліси, безліч струмків, величезні скелі, проходи між якими утворюють цілі лабіринти, печери і красивий водоспад.

Що привезти з Люксембургу? У подарунок друзям можна вибрати різні сувеніри із зображенням герба країни і головних визначних пам'яток. Також серед туристів популярний керамічний посуд, який роблять вручну. Привезіть трохи місцевої смакоти: шоколад, чай, вино, солодощі. У Люксембурзі багато кондитерських, де до сих пір готують шоколад та кондитерські вироби невеликими порціями по сімейними рецептами, тому всі вони мають свій особливий смак.

Крім турів в Люксембург на Скидочнику є авіатури та автобусні тури по Європі, відпочинок на островах і морських узбережжях. Якщо ж Ви вирішили провести свою відпустку в Україні, то ми запропонуємо Вам відпочинок в горах, на морі і містом.