Запустити акцію

Гарячі тури в ОАЕ з Києва 2019

Чому ми?

Тури в Об'єднані Арабські Емірати з Києва

З цієї подорожі ви точно повернетеся з враженнями на все життя. Ця мусульманська країна зберегла свої звичаї і при цьому стала одним із символів сучасного розвиненого світу. Відмінна інфраструктура, розвиток IT-технологій, сучасні офісні центри зробили Емірати одним з ділових центрів світу. У той же час пляжі Перської затоки, атракціони, торговельні та розважальні центри, продумана туристична інфраструктура роблять країну ідеальною для безтурботного і комфортного відпочинку. Відпочинок в ОАЕ досить дорогий, більш дешеві варіанти відпочинку Ви можете розглянути, звернувши увагу на тури до Єгипту, тури в Туреччину або тури в Туніс.

Що подивитися в ОАЕ? Щоб побачити сучасні Емірати, потрібно відвідати Дубаї та Абу-Дабі. Це сучасні міста з величезною кількістю шопінг-молів створені не тільки для покупок, але і для розваг. Тут є акваріуми, басейни, атракціони, лижні гірки і безліч інших видів дозвілля. Звичайно ж, не можна не відвідати Бурдж Халіфа - найвища будівля планети. Це 828 метрів у висоту і 163 поверхи, на яких розташовані готель, офіси, квартири, ресторани, торгові центри. Вежа повністю автономна, тут навіть є власні газони і парки.

Якщо Вам подобається красива сучасна архітектура, можливо Вас зацікавлять тури в Чехію, щоб побачити танцюючий будинок або тури до Франції, щоб подивитися на величну арку Дефанс і багато іншого.
Після того, як ви насолодитеся сучасними досягненнями ОАЕ, огляньте кілька пам'яток з мусульманської культури. В Абу-Дабі знаходиться мечеть шейха Зайда. Величний дизайн, білосніжний мармур, чудова архітектура вас вразять.

Варто відвідати палац шейха Саєда, фортеця Аль-Фахіді, старий квартал Батіна в Абу-Дабі, музей-село в Дубаї.

Що привезти з ОАЕ? В країні така кількість торгових центрів, що вибрати подарунки не важко. Єдине обмеження - це ваш бюджет. Крім сувенірів, обов'язково привезіть з собою трохи східних солодощів і спецій.