Продавати на SKIDOCHNIK

Тури до Франції

Чому ми?

Тури до Франції з Києва

Париж, Бордо, Версаль, Канни, Страсбург, Ніцца, Орлеан - далеко не повний список відомих французьких міст. Тут витає дух романтики. Ароматне вино, модні бутики, дорогі курорти - все це приваблює туристів.

Що подивитися у Франції? Почніть з Парижа. Тут знаходяться головні символи Франції: Ейфелева вежа, Лувр, Собор Паризької Богоматері, Єлисейські поля. Ви будете зачаровані паризьким шармом.

Потім вирушайте у Версаль - передмістя столиці. Тут знаходиться колишня резиденція королів Версальський палац. Він розкинувся на великій території, де крім самого палацу з великою кількістю залів, є ландшафтний парк з клумбами, фонтанами, басейнами, оранжереями і статуями.

Варто побачити замок Шамбор і знаменитий замок Ів, сади Маркессак, паризькі катакомби і палац Фонтенбло.

Якщо ви приїхали на відпочинок з дітьми, вас чекає Діснейленд. Це ціле місто, в якому розмістилися атракціони, ресторани, магазини, театри. Парк складається з п'яти зон, у кожній з них знайдуться пригоди і для дітей, і для дорослих. Скориставшись знижками на тури в Німеччину, Ви також зможете порадувати себе і своїх діточок відвідуванням другого за популярністю після Діснейленду парку розваг - "Європа-парк". У годині їзди від Барселони розташувався ще один популярний парк розваг - "Порт-Авентура". Потрапити туди можна скориставшись знижками на тури в Іспанію.

Для любителів науки створено парк Футуроскоп. У ньому за допомогою величезних екранів, 3D- фільмів, сучасної кінематографічної техніки вас перенесуть в фантастичні світи, покажуть затонулу Атлантиду і парк з древніми тваринами.

Що привезти з Франції? Ви можете взяти з собою кілька сортів сиру і вина, щось з останніх колекцій світових дизайнерів і традиційні сувеніри з зображеннями Ейфелевої вежі і собору Норт-Дам. Але головне, що ви привезете з собою - це незабутні враження про відвідування самої романтичної країни.

Якщо Франція Вас не приваблює, можливо Ви захочете залишитися відпочивати в Україні. При цьому відпочинок в Києві та відпочинок у Львові буде насичений цікавими екскурсіями, а відпочинок в Яремче і відпочинок в Буковелі заярядіт здоров'ям і енергією на весь рік.