Продавати на SKIDOCHNIK

Тури в Польщу

Чому ми?

Тури в Польщу з Києва

Польща - це кращий вибір для мандрівників, які люблять історію. В країні збереглося дуже багато історичних пам'яток, які особливо цікаві для нас, адже в України і Польщі багато спільної історії.

Що подивитися в Польщі? Туристичні путівники запропонують вам цікаві екскурсії до Кракова, Вроцлава, Варшави, Познань, Гданськ. Кожне місто має свій шарм і цікаву історію. Готичні собори, вузькі вулички з бруківкою, ратуші і замки перенесуть вас у часи середньовічної Польщі. Найкраще оглядати центральні частини з екскурсоводом, який розповість багато цікавого про країну.

Окремо увагу в Польщі варто приділити концтабору Освенцим. Цей найбільший концтабір часів Другої світової війни знаходиться в 60 км від Кракова. Зараз тут відкрито меморіальний музей.

Щоб відпочити від міського шуму, вирушайте на екскурсії в Словинський національний парк, район Мазури або Біловезьку пущу. Ці красиві місця - гордість поляків. Насолодитися пишністю природи можна також скориставшись вигідними пропозиціями на тури до Франції, де розташований один з найкрасивіших парків Європи Пор-Кро.

Польща - католицька країна, яка шанує традиції. Особливо цікаво приїхати сюди на Різдво, коли на центральних містах проходять ярмарки, а вулиці прикрашені різноманітною ілюмінацією. Яскраві різдвяні ярмарки ви можете відвідати також скориставшись вигідними пропозиціями на тури в Німеччину і тури в Австрію.

Що привезти з Польщі? На згадку про подорож купіть сувеніри з кожного місця, де ви побували. З соляної шахти Велички захопіть сіль для ванни, з Кракова - фігурку Вавельського дракона, з Болеславця - керамічні вироби. Незвичайний сувенір з Польщі - набір для пошуку гномів. Він складається з тапочок, лупи і мазі для спини (щоб зняти біль, після пошуку гномів в зігнутому положенні).

Відчути польський колорит і відчути себе в Європі можна, не виїжджаючи з України. Це дозволять зробити знижки на відпочинок в Закарпатті, відпочинок в Буковелі та багатьох інших місцях України.