Продавати на SKIDOCHNIK

Тури в Румунію

На жаль, вибраним умовам не відповідає ні одна акція. Ви можете перейти на головну сторінку порталу.

Чому ми?

Румунія

Середньовічні міста, замки, Дунай і дух графа Дракули - це все Румунія. Тут є і море, і гори, і озера, а ще смачна місцева кухня і вина.

Що подивитися в Румунії. Столиця держави Бухарест зберегла багато пам'ятників минулих століть: собор Святого Георгія Старого, кафедральний собор Патріархії, монастирі Антим, Міхай-Воде і Плумбуіта. Також цікавий Палац парламент в центрі міста - це найбільший будинок парламенту в світі.

Завдяки легенді про графа Дракулу, замок Бран став найвідомішим замком в Румунії. Побудований в XIV столітті, він був ключовою оборонною спорудою. Поруч з замком продають безліч сувенірів, пов'язаних з графом Дракулою.

В області Вилча туристам пропонують подивитися на «живі камені». Трованти, як називають їх місцеві жителі, - це камені з піщанику. Вони невеликі за розмірами, проте, після дощу вони починають рости і виростають до розмірів кругляків вагою в тонну. Крім того, камені розмножуються брунькуванням. Вчені до цих пір не можуть пояснити це явище, деякі з них навіть висловлювали гіпотези, що це невідома досі неорганічна форма життя.

Варто відвідати долину Дунаю в древньій області Дакія. Тут збереглися будівлі II століття до н.е., руїни римського табору і візантійської фортеці.

Що привезти з Румунії. Самі місцеві жителі вважають головним сувенірів - фарфор. У магазинах ви знайде велику кількість виробів з фарфору: статуетки, кошики, вази, дзвіночки. Також популярні вироби з глини, соломи, дерева. Зі смакоти візьміть місцевий сир, вино і сливову настоянку «цуйки».

В даному розділі, Ви обов'язково знайдете відповідний тур до Румунії, а так само авіарейси і комфортабельні автобусні тури до Європи за найнижчими цінами. Чарівний відпочинок в Італії, Франції, Австрії, Угорщини, Чехії, Німеччини.