Продавати на SKIDOCHNIK

Тури в Шрі-Ланку

Чому ми?

Тури на Шрі-Ланку

Віддаєте перевагу відпочинку на островах? З кожним роком на Шрі-Ланку приїжджає все більше туристів. Їх залучають куточки незайманою природою, відносно недорогий сервіс, можливість познайомиться з цікава культурою і звичаями.

Що можна побачити на Шрі-Ланці? На острові є кілька туристичних програм, яких ви не знайдете в жодній іншій країні. Серед них відвідування чайних плантацій, а також фабрику чаю. Тут ви дізнаєтеся, як збирають, сушать і упаковують чай.

У країні є кілька національних парків, де можна подивитися на тварин в їх природному місці існування, в тому числі можна поспостерігати за слонами. При бажанні можна покататися на слоні.

Найбільше місто країни - Коломбо. Головні місцеві визначні пам'ятки: Президентський палац, Національний Музей, парк Галле Фейс Грін, Майдан Незалежності. У місті знаходяться основні готелі, магазини, ресторани, багато розважальних закладів.

В самому серці Шрі-Ланці є місто Канді. Тут обов'язково треба відвідати Храм Зуба Будди. Це місце є священним для місцевих жителів, тому тут треба дотримуватися правила: довгий одяг, прикриті руки, ходити по храму тільки босоніж. Вас вразить внутрішнє оздоблення храму: статуї Будди, красива обробка, живі квіти.

Що привезти з Шрі-Ланки? В першу чергу купити кілька сортів місцевого чаю. У подарунок виберіть предмети з ланкыйского текстилю: одяг, подушки, постільна білизна. Шрі-Ланка славиться в усьому світі дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням, ювелірні вироби тут коштують дешевше, ніж у нас. Купувати їх краще в спеціалізованих магазинах.

В даному розділі, Ви обов'язково знайдете відповідний тур в Шрі-Ланку, а також тури в Єгипет, Туреччину, Туніс, Болгарію, подорожі на Кіпр і інші популярні курорти за найнижчими цінами. Чарівний відпочинок з мінімальними витратами.