Продавати на SKIDOCHNIK

Тури в Швецію

Це всі активні акції цього розділу сьогодні. Підпишіться на розсилку найкращих знижок інтернету і ми повідомимо Вам про нові пропозиції!

Чому ми?

Тури в Швецію

Загадкова Скандинавія з цікавою культурою, традиціями і багатим фольклором. Візьміть в подорож дітей. Ця країна просто створена для них: тут багато парків, атракціонів і розваг. Швецію навіть називають «королівством дітей». Туристів будь-якого віку, так само, залучають гірськолижні курорти, які нітрохи не поступаються таким країнам як: Швейцарія, Італія, Франція, Фінляндія.

Що подивитися в Швеції? Приїхавши до столиці Стокгольм, вирушайте в старе місто - Гамла Стан. У центрі стоїть Королівський палац, від якого променями розходяться бруковані вулички. Палац частково відкритий для відвідування, тут більше 500 залів, в тому числі Збройна палата, Палацова церква, лицарські зали. Цінителі мистецтва можуть відвідати Оперу, мистецькі фестивалі та картинні галереї.

У парку Юнібакен ви зустрінете героїв шведських казок: Пеппі Довгапанчоха, Карлсона, Мумі-троля і багатьох інших.
Єдиний в світі корабель XVII століття, який зберігся до наших днів, знаходиться в Швеції. Зараз він знаходиться в музеї Васа, де відкрито ще 9 виставок, присвячених кораблю.

Якщо проїхати 200 км на північ від Полярного кола, ви потрапите в національний парк Абіску. Тут можна помилуватися озером Туртенек і річкою Абіско, яка тече через каньйон. У травні і червні варто приїхати, щоб побачити Північне сяйво.

Що привезти зі Швеції? Найпопулярніші подарунки зі Швеції - це всілякі сувеніри із зображенням вікінгів. Також популярні речі з зображення лося і тролів. З оригінальних їстівних подарунків можна вибрати Лосиний паштет, алкогольний напій Akvavit і Сюрстремінг - це традиційне блюдо з оселедця.

Якщо Ви хочете відправитися в подорож по Україні, то у нас на сайті Ви обов'язково знайдете підходящі тури до Львова, Кам'янець-Подільський, Чернігів та інші міста.