Додати акцію

Тури у Швейцарію

Це всі активні акції цього розділу сьогодні. Підпишіться на розсилку найкращих знижок інтернету і ми повідомимо Вам про нові пропозиції!

Чому ми?

Тури в Швейцарію

До Швейцарії треба поїхати, щоб побачити, якими красивими бувають гори і озера, якими доглянутими міста і якими щасливими люди. Швейцарія щороку займає одне з перших місць в рейтингу кращих для життя країн.

Що подивитися в Швейцарії? Швейцарськими горами і озерами можна милуватися в будь-який час року. Місцева природа - це одна з визначних пам'яток країни. Обов'язково залиште час, щоб подивитися Альпи, Женевське озеро, водоспад Райнфаль. У країні багато гірськолижних курортів з висококласними трасами і затишними готелями.

З міст варто відвідати Цюріх, Берн, Женеву, Люцерн. У Цюріху пішки пройдіть по історичному центру, зайдіть до церкви Святого Петра, в якій знаходяться годинник з найбільшим в Європі циферблатом. У місті працює багато музеїв, не тільки на історичну тематику, а й присвяченим сучасному мистецтву і досягнень науки.

Женева стоїть на березі красивого озера. Вона відома своїми квітковим годинником, які нагадують про те, що країна - виробник найвідоміших і точних годинників у світі.

У Берні кипить культурне життя. Тут багато виставок, музеїв, театрів. З історичних пам'яток цікаві Годинникова вежа, готичний собор з дзвіницею заввишки близько 100 метрів, Тюремна башта.

Якщо Вам приносять задоволення природні пейзажі і кристально-чисті водойми, варто також звернути увагу на тури в Швецію і Норвегію.

Що привезти з Швейцарії? Якщо дозволяє бюджет, купіть справжній швейцарський годинник. З подорожі не можна повернутися без сиру і шоколаду. З сувенірів популярні дзвіночки, тарілки із зображеннями міст, шкатулки.

Якщо ж Ви вирішили провести свою відпустку в Україні, то ми запропонуємо Вам відпочинок в Карпатах, на морі і містом.