Додати акцію

Тури в Словаччину

На жаль, вибраним умовам не відповідає ні одна акція. Ви можете перейти на головну сторінку порталу.

Чому ми?

Тури до Словаччини з Києва

Багато українців їдуть до Словаччини заради гірськолижних курортів. Але тут є що подивитися, крім лижних трас: столиця Братислава, величний Дунай, термальні джерела, печери. Якщо Ви любите термальні джерела, Вас безсумнівно зацікавить відпочинок в Угорщині, яка є лідером за кількістю розвіданих і використовуваних джерел термальних лікувальних вод.

Що подивитися в Словаччині? У країні є два основних гірських масиви: Високі і Низькі Татри. Тут побудовані траси різного рівня складності: для новачків і професіоналів. Відмінна інфраструктура, прийнятні ціни, якісне обслуговування приваблюють туристів. Крім катання на лижах, можна покупатися в басейнах, позайматися в тренажерних залах, відпочити в ресторанах і кафе.

В Європі є ще багато першокласних гірськолижних курортів. Наприклад, вибираючи відпочинок в Італії, можна відправитися на курорт Кортіна, де проводилися зимові Олімпійські ігри 1956 року. Поїздка в Австрію дозволить Вам відвідати старовинний гірськолижний курорт Кітцбюель, кататися на лижах тут почали ще в 19 столітті. Звернувши увагу на тури в Польщу, Ви зможете покататися на лижах в Закопане або Криниці.
Туристам пропонують екскурсії в печери. По всій країні їх майже 4 000, однак, далеко не у всіх прокладені туристичні маршрути. Печери є крижані і вапнякові, вони утворюють систему ходів і лабіринтів.

Найвідоміші печери: Деменовська в Низьких Татрах, Белянські печери, Важецька, Добшинська, печера Дрині. До речі, найбільша печера в світі називається Шодонг, побачити її можна, вибравши тури до В'єтнаму. Ця печера має 100 метрів в ширину і 240 метрів у висоту. Усередині Шодонг тече річка і росте справжній ліс.

З міст варто відвідати столицю Братиславу, Жиліна, Кошице, Тренчин, Бардейов. У багатьох містах збереглися архітектурні споруди Середньовіччя. У Братиславі пройдіть по Королівській дорозі - в давні часи цим шляхом йшли королі зі своїми придворними. Так ви побачите головні визначні пам'ятки міста.

Що привезти зі Словаччини? Повертаючись додому, купіть місцевого вина, кілька видів сиру і шоколад. З більш довговічних сувенірів можна вибрати вироби з дерева, шкіри, кераміки, вишиті і в'язані речі. Для жінки хорошим подарунком буде косметика з фанго - суміш чорної глини з мінеральною водою, яка має лікувальні властивості.