Додати акцію

Тури в Таїланд

закрити

Чому ми?

Тури в Таїланд з Києва

В Таїланд варто поїхати, щоб відпочити на морських курортах і познайомиться з буддійської культурою. Країна умовно ділиться на чотири регіони. Кожен з них унікальний і цікавий. Щоб повністю побачити місцеве різноманіття, треба відвідати всі райони.

Що подивитися в Таїланді? Південь країни - це білосніжні пляжі, тепле море і тропічні рослини. Також тут є термальні джерела, Національний парк і заповідник і колишня піратська фортеця. В Європі також є термальні джерела і Національні парки. Наприклад, термальні джерела можна відвідати, придбавши тури в Угорщину і тури в Словаччину. А тури Чорногорію і тури в Хорватію дозволять Вам відвідати красиві природні парки.

У центральному регіоні туристам пропонують подивитися столицю Бангкок, плавучий ринок, крокодилячу ферму, прокотитись на річці через джунглі, щоб побачити, як живе місцеве населення. У Бангкоку варто подивитися численні буддійські храми. Найцікавіші з них: Храм лежачого Будди, Мармуровий храм, Храм ранкової зорі. Також цікаві екскурсії в Королівський палац, Стародавнє місто (парк зі зменшеними копіями головних визначних пам'яток країни), парк Сафарі. Якщо Вас цікавить така релігія як буддизм, Вам також слід скористатися знижками на тури до В'єтнаму.

Північна частина країни - це місце народження перших тайських держав. Тут збереглися храми, побудовані в XIII столітті, кам'яний храм-замок XI століття, є місто Лампанг, де до сих пір використовуються кінні екіпажі.

Східний регіон не багатий історичними пам'ятками, проте він славиться мальовничою природою. Тут розташовані національні парки з водоспадами, незаймані ліси та незаселені острови.

Що привезти з Таїланду? Тут можна купити антикваріат, ювелірні прикраси з дорогоцінними каменями, брендовий одяг за низькими цінами. Також туристам пропонують вироби з шовку, кераміки, срібла, а також місцеві сорти кави та чаю.