Запустити акцію

Гарячі тури в Туреччину з Києва 2021

На жаль, вибраним умовам не відповідає ні одна акція. Ви можете перейти на головну сторінку порталу.

Гарячі тури в Туреччину з Києва 2021 зі знижкою

Ця країна не потребує представлення. Українці добре знають її морські курорти, комфортабельні готелі і красиву природу. Однак турецька земля має ще й цікаву історію, тут збереглися архітектурні пам'ятники минулих століть. Сучасна Туреччина - це переплетення стародавніх традицій і цінностей сучасної Європи.

Що подивитися в Туреччині? З історичних місць варто відвідати стародавнє місто Ефес, дивовижні монастирі Каппадокії, лікійські гробниці, вежу Галата і Анатолійську фортецю в Стамбулі. Уздовж усього узбережжя Егейського моря розкидані руїни грецьких і римських античних міст. У столиці країни Стамбулі знаходяться основні пам'ятники візантійської і ісламської архітектури.

Крім морського відпочинку, Туреччина пропонує туристам СПА-програми. Гарячі джерела в Анкарі, Термальний центр в Памуккале, Геотермальний джерело Пасинлер допоможуть відновити сили. В Європі теж є відомі термальні джерела, відвідати які можна скориставшись знижками на тури в Угорщину і Польщу.

Любителям мальовничої природи треба обов'язково побачити кемерську печеру Бельдібі, острів Клеопатри, аланскі печери і озеро Гельбаші в Анкарі. Дуже красиві водоспади Дюден, вони впадають прямо в море. Якщо Ви любите милуватися водоспадами, можливо Вам також варто скористатися вигідними пропозиціями на тури в Австрію щоб побачити один з найкрасивіших водоспадів у світі - водоспад Крімль.

Відвідайте місцеві ринки, а не тільки місце для покупки сувенірів, але і частину місцевої культури.

Що привезти з Туреччини?

Якщо ви хочете зробити дорогий подарунок, вам запропонують турецькі килими, золоті прикраси, порцелянові вироби, розписані вручну. З недорогих сувенірів купіть мило (наприклад, фісташкове), спеції, кальян. З їстівних подарунків - оливкова олія, чай, лукум, ракію. За покупками можна відправитися в магазини, супермаркети або на базари, яких в країні багато.

В Україні також є багато вигідних пропозицій на відпочинок біля моря: відпочинок в Затоці під Одесою або в Грибівці дозволить Вам оздоровитися і чудово провести час.