Продавати на SKIDOCHNIK

Тури в Угорщину

Чому ми?

Тури в Угорщину з Києва

Більшість українських туристів асоціюють Угорщину тільки зі столицею Будапештом і Ференцом Лістом. Однак якщо ви опинилися в Угорщині, не варто обмежуватися столицею, в країні дуже багато цікавих місць: містечка, які зберегли середньовічний дух, королівські замки, храми і термальні джерела.

Що подивитися в Угорщині? Любителі історичного туризму можуть закохатися в Угорщину. Тут безліч маленьких містечок, потрапивши в які ви відчуєте себе середньовічним мандрівників. Це Естергом, Вишеград, Сентендре, Дьйор. Також в країні з давніх часів збереглося безліч замків. Варто відвідати замок Брунсвік з музеєм Бетховена, Палац Фештеіч - один з найбільших в Угорщині, Шіклошскую фортеця з відкидним мостом, в якій переплелися стиль різних епох.

У Будапешті, крім традиційного огляду центральній частині, треба відвідати виноробний район, де розташований Музей селянського побуту і винного льоху. Тут вам запропонують продегустувати місцеве вино і розкажуть історію виноробства.

В Угорщині знаходиться понад 100 курортів з термальними водами. У місті Мішкольц-Тапольца розташована єдина в Європі печерна лікувальна купальня. Також відомі угорські курорти з мінеральними водами Балф, Залакарош, Хевіз, Шарвар, Тапольца і безліч інших. У різних місцях вода має різний хімічний склад, тому використовується при різних захворюваннях.

Що привезти з Угорщини? У подарунок друзям візьміть токайське вино, салямі, абрикосовий палінку, спеції, порцелянові сувеніри, кераміку і кришталь.

На Скидочнику також представлений великий каталог вигідних пропозицій на тури в Австрію, тури в Німеччину, тури до Франції, автобусні тури в Польщу, тури в Італію та інші. Також на сайті представлені знижки на такі тури по Україні: тури до фонтану Рошен у Вінниці, тури в Почаїв і багато інших.