Продавати на SKIDOCHNIK

Біжутерія

Чому ми?

Біжутерія в Києві

Прикраси - вид аксесуарів, покликаний доповнити образ жінки, привернути до неї увагу, використовується в естетичних цілях.

Види Біжутерії:

Сережки. Зазвичай для їх носіння у вухах роблять дірки, однак бувають сережки, які не вимагають проколювання - кліпси. Сережки можуть бути маленькими (гвоздики), звисати (підвіски), круглими (кільця). Вони можуть мати форму крапель, квіток, тварин, знаків зодіаку і т.д.

Браслети. Прикраси, які надягають на руку. Вони можуть мати цілісну конструкцію (замкнуте коло), складатися з двох половинок із застібкою, бути пружними (розірване кільце).

Каблучки. Вони бувають з камінням, з гравіюванням або гладкими. Їх носять на пальці. Традиційно каблучки є символом шлюбу - ними обмінюються наречений і наречена.

Кольє. Якщо інші види прикрас підходять для повсякденного використання, то кольє - це частина вечірнього вбрання. Його носять в основному з таким одягом як вечірні сукні та сарафани або екстравагантні костюми і комбінезони.

Біжутерія - це прикраси, для виготовлення яких дорогоцінні метали замінюють недорогими матеріалами. Наприклад, використовують скло, пластмасу, кераміку, сплави, різні метали, стрази. Спочатку біжутерія сприймалася як «підробка» дорогих прикрас, однак зараз це окремий вид жіночих аксесуарів. Біжутерія є в колекціях багатьох будинків мод.

Сьогодні, завдяки різним матеріалам, біжутерія дуже схожа на дорогі ювелірні вироби. Це досягається за рахунок використання високоякісних кристалів, напівдорогоцінного каміння, фіанітів, позолоти і сріблення. Біжутерія набагато дешевше, ніж ювелірні вироби, тому більш доступна. Однак, при виборі біжутерії та прикрас завжди потрібно знати міру і знати про необхідність поєднувати їх з одягом і такими аксесуарами як окуляри, головні убори і годинник.

Виробники біжутерії: BVLGARI, Hermes, Chanel, Cartier, Swarovski, Frey Wille, Tiffany.