Продавати на SKIDOCHNIK

Розумні годинники і фітнес браслети

Чому ми?

Розумні годинники та фітнес браслети

Фітнес-браслети є відмінними помічниками тим, хто стежить за своєю вагою. Вони допомагають підрахувати кількість пройдених за день метрів (або зроблених кроків), перевіряють, скільки калорій було витрачено під час руху. Доповнені функцією будильника, вони дають можливість організму перейти в спокійну стадію сну і легше прокидатися.

Водонепроникна версія буде відстежувати показники організму, що стосуються навантаження і зниження маси тіла, при заняттях плаванням і передавити дані на ваш смартфон.

Давайте згадаємо, як починався шлях до схуднення або стрункої фігури. Спочатку були запропоновані програми контролю ваги, що адаптуються до комп'ютерів. Потім вони були випущені у вигляді платних додатків до смартфонів. А сьогодні ми маємо можливість купити фітнес браслети і перекласти багато функцій на них. Маленькі помічники покажуть, наскільки якісне наше харчування, чи вистачає виділеного часу для сну і ефективно ми проводимо час на тренуваннях (в тренажерних залах).

Акції на фітнес-браслети допоможуть придбати трекери за зручною вартістю. А якщо пощастило і настав розпродаж фітнес-браслетів, то скористайтеся моментом і купіть їх собі і найкращій подрузі, яка теж бажає знизити вагу або отримати гарну фігуру. Вибираючи потрібну модель, відкрийте список характеристик і порівняйте з тим, на що вам потрібно буде звернути увагу.

Західні «іграшки» - це чималі ціни на фітнес браслети: недорого вони обійдуться, якщо замовите знайомому привезти товар з-за кордону.
Ще одна цікава новинка - «розумний годинник». Зараз це - відмінні комунікатори, а перші моделі могли «похвалитися» лише калькуляторами, звучним будильником та декількома іграми. Якщо купити розумний годинник, то ви зможете прямо з них приймати дзвінки абонентів, підключивши їх до вашого мобільного телефону, відправляти текстові повідомлення, слухати музику, прокладати автомобільний або піший маршрут для пересування. Ви зможете дізнатися погоду в своєму регіоні, прибути в іншу країну, побачите на екрані самі розхожі фрази, які знадобляться мандрівникові, причому з транскрипцією на рідній мові.

Можна придбати розумний годинник недорого, але при цьому їх функціонал буде обмежений. А якщо ви - водій, то придивіться до моделей Volkswagen: вони допоможуть знайти свою припарковану машину серед безлічі автомобілів на стоянці гіпермаркету, поставити двері автомобіля на блокування, перевірити рівень пального в баку і заряд акумулятора, створити зручний мікроклімат в салоні авто. Товар затребуваний, тому знижки на розумні годинники виявити досить непросто.

Ціна на розумні годинники для дітей починається в середньому від 700 грн ... Вони дають можливість батькам побачити, де знаходиться їх чадо, включаючи попередження про перетин кордонів території, забороненої для дитини. Навіть якщо хитрун-синок (іноді і донечка) захочуть порушити заборону і зняти пристрій з руки, ви дізнаєтеся про це за допомогою смс і зможете передзвонити спадкоємцю, попередивши про покарання. Почитайте на розумні годинники відгуки (на фітнес браслети - теж) - вони приємно вразять!

Сайт Скидочник - це акції на розумні годинник, знижки на фітнес браслети, розпродаж розумних годинників та інших товарів за дуже низькими цінами. Встигніть вигідно отоваритися!