Запустити акцію

Умивальники в Києві

Чому ми?

Умивальники в Києві

Умивальники та унітази є невід'ємними компонентами ванних кімнат.

5 різновидів умивальників збагачують вибір покупців.

а) «Тюльпан» дозволяє мати широку чашу, а за рахунок ніжки умивальник приховує трубні комунікації, залишаючи погляду тільки плавну конфігурацію виробe;

б) підвісна раковина недорого коштує і не займає нижньої частини приміщення;

в) кутовий аналог зручний для маленьких санвузлів. Та й виглядає умивальник вельми оригінально, дозволяючи з боків оформити маленькі тумбочки;

г) вбудований умивальник «підлаштовується» під реальні умови, під ним поміщається пральна машинка або невеликий пенал для ванного приладдя;

д) для великих просторів підійдуть умивальники з тумбою, яка робиться у вигляді висувних полиць або ящика-кошики для білизни під прання.

Декому до душі умивальник з п'єдесталом, а іншому - маленька версія підвісного.

Маючи намір придбати унітаз в Києві, визначтеся з формою чаші, як буде змиватися вода, великий чи маленький потрібен бачок, чи буде він зверху чи буде прихований в фальшстінці.

Недорого унітази купують зазвичай у вигляді полукомплектаціі: брак деталей у внутрішній начинці. Ще може бути невелика зовнішня тріщина на кришці або не ходову модель. А якщо хочеться купити унітаз і раковину у відмінному стані, будьте готові заплатити пристойну ціну.

Чи можна купити сантехніку за зручною для покупця ціною? Так, якщо на унітази та умивальники буде розпродаж. У великих магазинах-супермаркетах таке зустрічається, а в дрібних - велика рідкість.

На Скидочнику умивальники, унітази, дзеркала, сантехніка завжди купують по акції. Сама назва говорить, що на цьому ресурсі є знижки, тому умивальники, унітази та іншу продукцію реалізують за доступними цінами.
Вірити ви в таке? Краще перевірити. Знайомтеся з відгуками на унітази, умивальники, придбані іншими людьми на вигідних умовах.