Продавати на SKIDOCHNIK

Уроки малювання

закрити

Чому ми?

Уроки малювання в Києві

Ви знаєте, що красива картина - це результат таланту, який підкріплений знаннями і тренуваннями? Можливо, останніх вам не вистачає, щоб ваші природні здібності проявилися на полотні.

На курсах малювання ви отримаєте знання про техніку малювання, дізнаєтеся, як працювати з кольором, що таке перспектива, композиція. Але головне, звичайно, що ви візьмете в руку пензлик і намалюєте власну картину. Викладачі познайомлять з основними видами живопису: акварель, гуаш, олівець, масло. Зазвичай учні освоюють всі основні жанри: натюрморт, портрет, пейзаж.

Причини, за якими люди приходять в художні школи, різні. Може бути, ви ще в дитинстві розмальовували свої зошити, але для серйозних занять не було часу. Може, ви таким чином хочете відволіктися від повсякденності.
Іноді вміння малювати необхідно для роботи, наприклад, у дизайнерів. Після занять живописом ви по-новому побачите фарби навколишнього світу, навіть звичні речі і пейзажі здадуться вам більш цікавими.

Можна вибрати загальний курс, де викладачі розкажуть основні принципи живопису і покажуть техніки. Такі заняття дадуть загальне враження і познайомлять з різними напрямками. Можливо, у вас є переваги, тоді можна пройти окремі заняття, наприклад, по малюнку олівцем, або портрету.

На Скидочнику представлено також багато інших цікавих курсів, що дозволяють розвивати Ваші здібності і розкривати творчий потенціал. Наприклад, уроки акторської майстерності, курси візажу, уроки ораторського мистецтва, психологічні тренінги та багато іншого.

Так само, на Скидочнику можна знайти акції на уроки малювання в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.