Запустити акцію

Вино в Києві

Чому ми?

Акції на шампанське

Шампанське є ігристим вином, виготовленим шляхом вторинного зброджування. Назва напою походить від назви французької провінції Шампань, в якій він виготовляється. Залежно від сорту винограду і року збору врожаю, ступеня солодості напою і технології його виробництва розрізняються різні види шампанського.

Грунтуючись на сорт застосовуваного для виробництва ігристого вина винограду розрізняють вінтажне, для виготовлення якого використовується виноград, зібраний в один рік; невінтажне, в процесі виготовлення якого використовується виноград трьох видів: шардоне, піно меньє і піно нуар; біле, для приготування якого використовуються тільки червоні або тільки білі сорти винограду; і рожеве шампанське, виготовлення якого має на увазі використання винограду сорту піно нуар або суміші виноградних сортів.

Залежно від кількості цукру міститься в напої, можна купити шампанське без додавання цукру; брют, вміст цукру в якому не перевищує 15 грам на літр; напівсолодке - від 17 до 35 гр / л; солодке - 33-50 гр / л; і десертне шампанське, яке є напоєм з найвищим вміст цукру, понад 50 грам на літр. Вартість шампанського формується в залежності від сорту використаного для його виготовлення винограду і вмісту цукру в напої. Останнім часом серед споживачів набуло популярності шампанське боско, яке являє собою ідеальне поєднання ціни та якості продукту.

Акції та знижки на шампанське в супермаркетах Києва

Ігристі напої як і міцний алкоголь традиційно є святковими напоями, тому найбільш вигідні акції і знижки на віскі, на шампанське проводяться в супермаркетах в переддень святкових днів, коли шампанське торгових марок «Советское», «Martini Asti», «Золота балка», «Артемівське »біле,« Одеса »,« Marengo »,« Tosti »,« Київ »,« Santini »та інші можна купити зі знижкою до 35%.

Скидочник представляє увазі користувачів сайту знижки та акції на коньяк, шампанське, які проводять супермаркети країни. З нами ваш шопінг завжди буде вигідним і раціональним!

На Скидочнику можна знайти акції на вино і шампанське в таких містах як:
  Київ, Дніпропетровськ, Вінниця, Запоріжжя, Львів, Одеса, Полтава, Харків та інші.