Продавати на SKIDOCHNIK

Автошколи в Києві

закрити

Чому ми?

Автошколи, курси водіння в Києві

Курси підготовки водіїв складаються з двох частин. Спочатку проходять теоретичний курс. Під час занять, звичайно ж, вчать правила дорожнього руху. Але це ще не все. Слухачам також розповідають про пристрій автомобіля. За допомогою плакатів, макетів викладач пояснює технічні характеристики і принципи роботи авто. Ці знання важливі, вони можуть допомогти, якщо ви потрапили в аварію або машина поламалася на дорозі.

Також учні отримують знання про першу медичну допомогу. Їм не тільки розповідають правила надання допомоги, але і проводять практичні заняття, щоб у складній ситуації водій міг правильно і вчасно допомогти потерпілому.

Бажано, щоб під час уроків використовувалися симулятори. Це комп'ютерні програми, які допомагають засвоїти правила дорожнього руху, крім того, вони схожі на іспит, який здають в ДАІ. Після проходження теоретичних занять, слухачі повинні вміти правильно оцінювати ситуацію на дорозі і швидко приймати рішення.
Після вивчення правил, слухачі сідають за кермо. Перші заняття проходять на обмеженій площадці, де учень відпрацьовує основні елементи: початок руху, зупинка, задній хід, парковка, розворот, орієнтація по дзеркалах. Коли майбутній водій відчуває себе впевнено і легко виконує ці елементи, можна виїжджати з інструктором на вулиці міста. Тут треба об'єднати навички водіння і теоретичні знання. Тільки під час таких занять можна отримати реальний досвід водіння, під час якого треба враховувати пробки, світлофори, дорожні знаки, поведінку інших учасників.

На Скидочнику представлені пропозиції від ряду популярних автошкіл і навчальних центрів, що надають знижки на свої послуги, наприклад, автошкола Онега, автошкола Сигнал, автошкола АВЕТА, мотошкола Rsmoto, Київська яхтова школа.

На Скидочнику можна знайти акції в автошколах в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.