Додати акцію

Виставки та фестивалі в Києві

закрити

Чому ми?

Виставки та фестивалі в Києві

Сучасне культурне життя дуже насичена. У різних містах проходять виставки і фестивалі на різну тематику: від реконструкції подій часів Київської Русі до показу останніх технологічних новинок. Чим би ви не захоплювалися - архітектурою, історією, книгами, живописом, автомобілями, іграшками - ви можете вибрати подію відповідної тематики.

Популярні фестивалі і виставки в Україні:

Країна мрій. Щороку в червні Олег Скрипка збирає відомих музикантів з різних країн на Співочому полі в Києві. Більшість з них - виконавці етнічної музики. Одночасно майстри проводять майстер-класи з вишивки, бойових мистецтв, народних танців, гончарства та багато інших.

Львівський форум видавців. Уже двадцять років поспіль на початку осені до Львова з'їжджаються письменники, книговидавці, літературознавця. Тут показують книжкові новинки, проводять автограф-сесії та майстер-класи. Також проходять круглі столи, дискусії, кінопокази та подання. Щороку в програму додають нові заходи.

Сорочинський ярмарок. Найяскравіша з ярмарок проходить в кінці літа на Полтавщині. У Великі Сорочинці приїжджають, щоб купувати, продавати, торгуватися, дивитися, гуляти і веселитись. Тут можна купити вишиванки, глиняний посуд, рушники, іграшки і ще багато чого гарного і корисного. Вся дія супроводжується театралізованими виступами. Головні герої ярмарки - Гоголь і герої його творів.

Крім щорічних подій, в великих містах проходять різні виставки, присвячені сучасному мистецтву, науці, історичним подіям. За останні роки в Києві можна було відвідати виставку винаходів Леонардо да Вінчі, побачити експонати з затонулого «Титаніка» і динозаврів у натуральну величину.

Крім виставок, фестивалів та музеїв Вас можуть зацікавити також знижки на квитки в театри, кіно або на концерти, які дозволять Вам добре провести час за невеликі гроші.

На Скидочнику можна знайти акції на виставки і музеї в таких містах як:
 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.