Продавати на SKIDOCHNIK

Відпочинок в Закарпатті

Чому ми?

Відпочинок в Закарпатті

Закарпаття - це унікальна пропозиція щодо суміщення відпочинку та лікування! Туристична інфраструктура Закарпаття, базою для якої є численні природні та архітектурні пам'ятки, термальні джерела і гірськолижні траси, розвивається величезними темпами. Влітку сюди стікаються любителі зеленого (катання на конях, купання в гірських річках) і екстремального (піші або велосипедні екскурсії в гори) туризму. Закарпаття взимку - це суцільний гірськолижний курорт. Найпопулярніші гірськолижні курорти Закарпаття: Міжгір'я, Драгобрат, Хуст, Подобовець, Рахів, Красія.

Особливої популярності Закарпаття набуло завдяки своїм лікувальним  водам. Вони входять до складу комплексного лікування, що надається багатопрофільними санаторіями та іншими лікувально-оздоровчими закладами Закарпаття. Серед найпопулярніших санаторіїв Закарпаття можна назвати: «Термал Стар», «Поляна», «Сонячна долина», «МРЦ Шаян».

Регіон пропонує різноманітний вибір баз, де може зупинитися відпочиваючий, в залежності від того, якому виду відпочинку він віддає перевагу. Так, приїжджаючі сюди на екскурсію школярі та студенти, вибирають розміщення в недорогих готелях, міні-готелях або котеджах для великих компаній. А туристи, які віддають перевагу якісному сервісу, зупиняються в готелях Закарпаття. Особливою популярністю користуються: готель Катерина в Поляні, готель Газдовская Хижа, готель Благодать Шаян, готельний комплекс Континент, готель Club Visson та інші туристичні комплекси, які регулярно розміщують свої акції на Скидочнику. Сімейні ж пари з дітьми вибирають проживання в приватному секторі, або в готелях, що надають повну інфраструктуру, включаючи наявність дитячих майданчиків і професійних вихователів. В регіоні з'явилося багато приватних закладів, а також готелів-представників відомих світових мереж.

Більшість готелів представляє своїм постояльцям послугу повного екскурсійного обслуговування, адже подивитися в Закарпатті є на що: тихі озера і бурхливі річки, скелі і водоспади, замки (Замок «Паланок», Замок «Поганої діви» та ін.) І архітектурні шедеври (вілла Шенборна і ін.), відомий всьому світу знак «Центр Європи», Долина нарцисів, озеро Синевир і багато інших.