Запустити акцію

Акції та знижки в Billa в Києві

Чому ми?

Супермаркети «BILLA»

 Сьогодні, Білла є однією з найпопулярніших мереж супермаркетів, що заслужили довіру і любов українських споживачів. Увійшовши на ринок України в 2000 році з одним магазином, в даний час мережа супермаркетів Білла налічує понад 30 магазинів по всій території нашої країни. Відвідати супермаркети торговельної мережі «BILLA» можна в Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Харкові, Сумах, Кременчуці, Житомирі, Херсоні, а також в інших містах України.

Запорукою успіху супермаркетів Білла, є їх основні характеристики: якісний товар, доступність цін, легкість покупки, великий вибір товарів і вигідне розташування своїх магазинів. Супермаркети цієї торгової мережі роблять ставку на продаж свіжої продукції: овочів, фруктів, м'ясних і молочних продуктів. Також, Білла надає своїм покупцям і хороший вибір товарів першої необхідності. Загальний асортимент товарів налічує понад 12 000 найменувань.

 Акції та знижки від супермаркетів «BILLA»

Однією з основних характеристик супермаркетів Білла є часте проведення цікавих акцій, привабливі знижки і приємні ціни на продукцію, що продається. Найбільш часто тут можна зустріти акції на свіжі овочі, відсоток економії при яких може дорівнювати 50. Також, економними є знижки на ковбасу, консерви і продукти тривалого зберігання. Господині будуть приємно здивовані частими знижками на побутову хімію, а мами - на дитячі підгузники.

 Не забувайте регулярно переглядати Скидочник - і все свіжі акції від супермаркетів BILLA будуть у вас на долоні.