Продавати на SKIDOCHNIK

Акції та знижки в ЕКО-Маркет в Києві

Акції

Чому ми?

Супермаркети ЕКО-маркет

Мережа роздрібної торгівлі «ЕКО-маркет» завоювала популярність серед національних споживачів, як мережа супермаркетів класу економ. На даному етапі свого розвитку, мережа «ЕКО - маркет» налічує понад 100 супермаркетів і торговельних центрів торгівлі, розташованих в різних областях України: Чернігівській, Київській, Житомирській, Вінницькій, Сумській, Рівненській, Полтавській, Донецькій, Миколаївській, Херсонській, Кіровоградській. Основними секторами будь-якого економного супермаркету «ЕКО-маркет» є відділи з продажу продуктів харчування, а також найнеобхідніших товарів для дому та побутової хімії. У багатьох супермаркетах є кулінарія та пекарні, а в деяких - кондитерські цехи, що надають вибір покупцям, завжди свіжу солодку випічку.

Акції, знижки та промогазети від супермаркетів ЕКО-маркет в Києві

Щодня, супермаркети «ЕКО-маркет» залучають до себе все більшу кількість покупців хорошими знижками, подарунковими акціями, цікавими ціновими пропозиціями. Дана торгова мережа пропонує спеціальні цінові знижки для пенсіонерів, акційні пропозиції на товари тижня, програму з постійною дією «Подяка Щодня», знижки на певні товари в обмін на зібрані фішки і т.п. Для додаткової зручності і можливості заощадити, в регіонах, де розташовуються супермаркети «ЕКО-маркет», поширюється промо газета «ЕКО-номка».

А Скидочник допомагає вашому економному шопінгу стати ще легше, роблячи можливим дізнаватися про всі акції та знижки від супермаркетів «ЕКО-маркет» онлайн. А підписавшись на нашу розсилку, ви гарантовано будете знати про всі «гарячі» пропозиції від супермаркетів, в будь-який день тижня і в будь-який час доби.