Продавати на SKIDOCHNIK

Акції та знижки в EVA в Києві

Чому ми?

Магазини «EVA»

Мережа магазинів EVA є лінією магазинів, асортимент продукції яких орієнтований в більшій мірі на жіночу частину населення країни. Продукція магазинів ЕВА складається з різноманітних товарів для жінок: декоративної косметики, парфумерії, засобів гігієни, білизни, біжутерії, постільної білизни, аксесуарів і т.д. Крім цього, магазини ЕВА - це ще і широкий вибір товарів для підтримки чистоти і створення затишку в домі. Тут можна знайти, як продукцію відомих зарубіжних брендів, серед яких L'Oreal, Procter & Gamble, Johnson & Johnson, Schwarzkopf і т.д., так і продукцію власних ТМ, таких як «Lito», «SKY», «LCF» та ін. Різноманітність наданих продуктів дозволяє кожному покупцеві вибрати якісний і, що не менш важливо, недорогий товар.

Також, в магазинах торговельної мережі ЕВА можна придбати подарунковий сертифікат на покупки від 50 до 250 грн., Який стане прекрасним подарунком для коханих, друзів або подруг.

Акції та знижки від магазинів «EVA»

Піклуючись про те, щоб сучасні жінки в будь-який час і за будь-яких обставин могли виглядати чудово, а також, щоб наші будинки завжди залишалися затишними, магазини ЕВА на постійній основі випускають каталоги акцій. Каталог від EVA - це розпродаж косметики і парфумерної продукції, діючі акції, бонуси і розпродажі. Тут ви знайдете знижки на туалетний папір, паперові рушники, жіночу та чоловічу туалетну воду, декоративну косметику, товари особистої гігієни та багато інших А для того, щоб покупцям було легше знайти магазини ЕВА в своєму місті, тут надано повний список їх адрес.

Всі акції від магазинів ЄВА ви також знайдете на нашому сайті. Не пропустіть вигідні пропозиції, будьте завжди зі Скидочником!