Продавати на SKIDOCHNIK

Акції та знижки в Фора в Києві

Акції

Чому ми?

Мережа супермаркетів Фора

Супермаркети «Фора» відносяться до розряду магазинів, зручних для здійснення найнеобхідніших покупок. Як правило, асортимент супермаркетів цієї торгової мережі невеликий, проте складається з усього асортименту продукції, необхідної для щоденного використання. На полицях супермаркетів «Фора» можна знайти фрукти, овочі, м'ясо, рибу, рибні та м'ясні консерви, хлібобулочну і молочну продукцію, а також товари для дому, які відносяться до розряду першої необхідності. Всього - близько семи тисяч найменувань, серед яких багато товарів власних ТМ: «Премія», «Premiya Select», «Повна чаша», «Повна чарка», «Protex».

Промогазети і акції від супермаркетів Фора в Києві

Знижки, акції, промокодом та розпродажі є основними характеристиками супермаркетів «Фора». Постійні клієнти стають обов'язковими учасниками спеціальної програми лояльності, тим самим набуваючи можливість здійснювати необхідні щоденні покупки, при цьому гідно заощадивши сімейний бюджет. Крім цього, знижки до 30% на кулінарію супермаркету «Фуршет», для любителів поїсти після семи годин вечора.

Не забувайте переглядати акції від супермаркету «Фора», стежте за щоденними оновленнями на Скидочнику і ви переконаєтеся, що робити покупки економно - абсолютно просто!