Продавати на SKIDOCHNIK

Акції та знижки в Фуршет в Києві

Акції

Чому ми?

Торгова мережа Фуршет

 Супермаркети «Фуршет» відносяться до мережі магазинів, основною метою яких є задоволення споживчих можливостей всіх категорій населення, від великих підприємців до пенсіонерів і студентів. Магазини мережі «Фуршет» знаходяться не тільки в різних регіонах України, але також і на території Республіки Молдова. А жителі столиці нашої країни можуть виробляти покупки, навіть не виходячи з дому, скориставшись послугами замовлення і доставки товарів інтернет - магазину «Фуршет».

Асортимент супермаркетів мережі «Фуршет» включає товари власних пельменних, кондитерських, кулінарій, пекарень, м'ясопереробних і рибних цехів. Власні торговельні марки, надані в магазинах мережі - «Народна» і «Фуршет» - давно завоювали величезну кількість своїх покупців.

Акції та знижки від супермаркетів Фуршет в Києві

Щодня, супермаркети торговельної мережі «Фуршет» спокушають своїх покупців низькими цінами на ряд високоякісних товарів, численними акціями і програмою лояльності. Також, відмінною характеристикою супермаркетів є впровадження бонусної програми FISHKA. Постійні промо акції, випуск промо газет, розпродажі та розіграші залучають все більше і більше шанувальників економного шопінгу здійснювати свої покупки в супермаркетах торговельної мережі «Фуршет». І все найсвіжіші акції від супермаркету «Фуршет» ви знайдете у нас, на Скидочнику.