Продавати на SKIDOCHNIK

Акції та знижки в Novus в Києві

Акції

Чому ми?

Супермаркети Novus

Мережа супермаркетів «Новус Україна» відноситься до магазинів, обов'язковою характеристикою яких є наявність якісних, свіжих і здорових продуктів. У сучасних торгових залах супермаркетів «Novus» надано найширший асортимент товарів самих різних категорій: починаючи продуктами харчування і напоями, закінчуючи одягом і садовими інструментами. Також, «Новус» пишається великим вибором ексклюзивних товарів, наданих власними цехами, а також прямим та недорогим імпортом.

На сьогоднішній день супермаркети торговельної мережі NOVUS можна відвідати в Києві, Рівному, Черкасах, Тернополі, а також у Київській, Рівненській та Житомирській областях.

Акції та знижки від Novus в Києві

Супермаркети «Novus» радують своїх відвідувачів сайту при наявності цікавих пропозицій на продукцію різних категорій, впровадженням бонусних програм, наданням знижок на товари та проведенням різних акцій. Також, широко використовується і поширення промо газет з метою ознайомлення населення зі своєю ціновою політикою. Постійні відвідувачі супермаркетів торговельної мережі «Новус Україна» нагороджуються спеціальними бонусами. А ще, в магазинах діє постійна знижка на продукцію власного кулінарного цеху для тих, хто отоварюється після 20.00. Ну а ті, хто звик проводити свій час з максимальною користю, можуть ознайомитися з усіма поточними акціями від супермаркетів «Novus» у нас, на Скидочнику.