Продавати на SKIDOCHNIK

Акції та знижки в Varus в Києві

Акції

Чому ми?

Супермаркети VARUS

Сьогодні, національна торговельна мережа VARUS включає більше 50 магазинів в різних містах країни: Дніпропетровську, Києві, Запоріжжі, Кривому Розі, Дніпродзержинську, Нікополі, Первомайську, Вишгороді, Броварах та інших. Кожен з супермаркетів «VARUS» - це 25 тисяч найменувань продовольчих товарів і товарів першої необхідності. Вибір свіжоприготовлених страв з кулінарії порадує своїх покупців, як вишуканим смаком, так і доступною вартістю. Величезні фреш-зони зможуть задовольнити запити кожного бажаючого купити свіжі фрукти або овочі. А ще VARUS - це власна смачна випічка, кондитерські вироби, м'ясні та рибні напівфабрикати за привабливими цінами. Власні ТМ супермаркету Варус - «Вигода» та VARTO - представлені товаром, в кількості понад 250 найменувань, дозволяють продавати якісні товари за розумними цінами.

 Акції та знижки від супермаркетів VARUS

Величезний асортимент продукції супермаркету VARUS сприяє тому, що в магазинах постійно діють знижки на найбільш затребувані товари.

Акції супермаркету VARUS зачіпають всі категорії. Тут можна зустріти знижки на м'ясо і рибу, молоко і молочну продукцію, акції на сосиски і ковбасу, побутову хімію та засоби гігієни, найвигідніші пропозиції на консерви і напої, та багато іншого. Також, каталог власної продукції Варус, що вже завоював широке коло покупців, постійно радує їх новими акціями на бакалію та напівфабрикати. Знижки від супермаркету Варус до 30% можна зустріти на будь-яку позицію з каталогу товарів. А для того, щоб відвідувачам було легше орієнтуватися в діючі акції та знижки, регулярно випускається газета знижок Варус.

 Хочете знати всю цю інформацію, не залишаючи дому чи офісу? Тоді, переглядайте Скидочник, ми раді вам у цьому допомогти.