Запустити акцію

Акції та знижки в Велика Кишеня в Києві

Чому ми?

Супермаркети Велика кишеня

Всеукраїнська торговельна мережа «Велика кишеня» з часу своєї появи на ринку завоювала гідну позицію в рейтингу популярності супермаркетів, завдяки доступним цінам, незмінній якості товару, що продається, зручному робочому графіку і великому вибору ексклюзивної продукції. Особливою гордістю супермаркетів «Велика кишеня» є хлібобулочні вироби від власних пекарень, а також завжди свіжа продукція від власного м'ясного, рибного, кондитерського та кулінарного відділів. Крім цього, у відділах супермаркетів даної торгової мережі, широко надана і продукція власних ТМ: «Хіт продукт», «№1», «Щедре застілля», «Delisse», «Max Effect», «Добриня», «Day By Day» , «Хіт Kids» і ін.

Акції та знижки від Велика кишеня в Києві

Невід'ємною характеристикою супермаркетів «Велика кишеня» є доступні ціни на товари продовольчого і непродовольчого секторів, враховуючи регулярні акції. Особливою популярністю користується акція під назвою «Товар тижня», під час дії якої окрему продукцію можна придбати з істотними знижками. Бонусні карти, спеціальні дисконтні карти постійних клієнтів, постійно діючі бонуси за програмою лояльності - супермаркетам «Велика кишеня» є чим порадувати своїх покупців.

А для того, щоб дізнаватися про всі нові акції від супермаркетів «Велика кишеня» першими, потрібно зовсім трошки: просто регулярно переглядати інформацію на Скидочнику, і тоді економний шопінг стане вашим щоденним супутником.