Продавати на SKIDOCHNIK

Чоловічі парасольки

Чому ми?

Захист від поганої погоди і стильний аксесуар - чоловічий парасольку

Чоловіча парасолька може стати прекрасним доповненням елегантного образу і навіть прикувати до себе захоплені погляди. Якщо в Стародавньому Єгипті наявність парасольки визначало становище в суспільстві, то зараз чоловічі парасолі - це необхідний предмет, який не тільки захищає від дощу, але і підкреслює стиль і смак свого власника.

Види сучасних чоловічих парасольок

Якщо говорити про креативний підхід у виробництві парасольок, то варто звернути увагу на чоловічу парасольку пляшку. У складеному вигляді такий аксесуар має зовсім не великі розміри: завдовжки 30 см, а діаметр - всього 5 см і його можна помістити в чоловічу сумку. Такі парасолі можуть бути різних кольорів: як яскраві, так і нейтральні - сірий, чорний, білий. З першого погляду парасольку дійсно складно відрізнити від незвичайної пляшки, але тільки уявіть собі подив оточуючих, як тільки вони побачать перетворення «пляшки» в стильну і охайну парасольку.

Другий вид - чоловіча парасолька тростина. Вона має свої особливості, і перша з них - відсутність складного механізму. Парасолька-тростина досить великих розмірів, тому заховати її в сумку або портфель не вдасться. Та й ховати його нема чого: дизайнери намагаються зробити акцент на його стилі, вишуканості та красі деталей. Загнута ручка, правильної форми купол парасольки, довгі спиці, благородний чорний або коричневий колір. Все це говорить про власника, як про людину, що має хороший смак і витриманий стиль.

Є ще один вид парасольок, який заслуговує на увагу. Чоловіча парасолька 24 спиці- це ідеальні пропорції чітко окресленого напівкруглого купола і міцні спиці, розташовані близько один до одного. Така конструкція забезпечує міцність парасольки і захист від поривів вітру. Перш, ніж купити чоловічу парасольку на 24 спиці, слід звернути увагу на її підвиди. На ринку представлені парасолі з різною ручкою (з гачком або з прямою), а також діаметром купола (перший варіант з діаметром 105 см, другий - 115 см).

Де купити чоловічу парасольку недорого?

Звичайно ж, найвигідніші пропозиції про покупку можна знайти в магазині онлайн. Знижки на елітні чоловічі парасолі на сайті skidochnik.com.ua дозволяють придбати якісну парасольку за доступною ціною. Розпродаж чоловічих парасольок проводиться на постійній основі, оскільки ми вибираємо тільки найвигідніші пропозиції по знижці та виставляємо їх у себе в каталозі. У відповідному розділі нашого сайту ви знайдете чоловічі парасолі по акції, зможете прочитати опис і ознайомитися з відгуками про чоловічі парасолі тростини або будь-який інший виріб.

Ми сміливо заявляємо, що ціна на чоловічі парасолі у нас нижчі за середньоринкові. Тому сміливо заходьте, переглядайте чоловічі парасолі, недорого, купляйте та вибирайте краще.