Додати акцію

Меблі

Чому ми?

Меблі в Симферополе

Проводячи будівництво та ремонт в будинку і вибираючи для нього меблі, постарайтеся, щоб вони поєднувалася між собою. Для цього зупиніть вибір на одному стилі. Наприклад, якщо ви вирішили зробити сучасну кухню з впровадженням пластика і стека, не варто ставити великий важкий дерев'яний стіл.

За допомогою меблів можна додати кожній кімнаті свій колорит. Наприклад, одну кімнату оформіть в національних традиціях з фольклорними мотивами в декорі, іншу - в стилі хай-тек.

Меблі для спальні. Спальня - це місце для відпочинку. Подбайте, щоб там було затишно і тепло. Зазвичай спальня меблюється ліжком, тумбочками, шафою. Залежно від площі кімнати і дизайну, можна додати комод, журнальний столик, крісла. М'які фіранки і килими та красиві товари для сну зроблять спальню затишніше.

Меблі для ванної. Крім самої ванної, тут ставлять тумбу під раковиною, шафку для рушників, білизни, дзеркало або дзеркало-шафу. Часто всі меблі купують в комплекті, тоді вони будуть виглядати красиво. Їх поєднують з плиткою у ванній кімнаті.

Меблі для дитячої. У дитячу можна вибрати яскраві меблі. Вони повинні бути безпечними, тому враховуйте матеріали і якість збірки. У дитячій кімнаті можна поставити ліжко (як варіант двох'ярусне для двох діток), письмовий стіл, шафу, комод, ящик, де будуть зберігатися дитячі іграшки, спортивний куточок. Всі меблі повинні відповідати зросту дитини, щоб вона могла самостійно ними користуватися. Дитина не потребує великої кількості меблів, краще залишити місце для ігор.

Меблі для вітальні. Тут збираються, і приймають гостей. У кімнаті можна розмістити диван, крісла, стінку, журнальний столик, шафу для книг. Іноді у вітальні ставлять обідній стіл.

Домашні меблі прекрасно доповнюють різні системи для зберігання речей. Всілякі скрині, плетені кошики, органайзери, декоративні та складні коробки допомагають не тільки містити речі в порядку, але і виконують естетичну і декоративну функції.

На Скидочнику можна знайти акції на меблі і товари для зберігання речей в таких містах як: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.