Запустити акцію

Ремені в Симферополе

Чому ми?

Ремені в Симферополе

Відомі дизайнери приділяють увагу не тільки одягу та взуттю, а й аксесуарам, в тому числі ременям. Ця деталь красиво доповнює наряд, робить його більш стильним і цікавим. Завдяки правильно підібраному поясу одяг краще лежить по фігурі, підкреслює талію.

За законами моди пояс повинен гармоніювати з такими елементами одягу як взуття і сумки. Не можна купити універсальний ремінь, для кожного виду одягу і випадку підійде свій. У гардеробі повинно бути декілька базових моделей, які можна поєднувати з різним одягом. Мода пропонує багато варіантів використання ременів. Їх носять не тільки з таким одягом як штани і джинси, але також з таким як сукні та сарафани, костюми та комбінезони, жакети, спідниці, блузки, пальта. Вони доречні і в повсякденному, і в спортивному, і в діловому стилях.

Як за допомогою ременя приховати недоліки?

Цей аксесуар, крім практичної (підтримання одягу) і декоративної функції, має ще одне важливе призначення. Він допомагає привернути увагу до красивої фігури і приховати деякі недоліки. Так, якщо у вас є невеликий животик, носіть пояс на стегнах, бажано, щоб він був з великою пряжкою. Широкі ремені роблять фігуру візуально важче, тому їх не радять одягати власницям великих грудей. Невисоким дівчатам слід мати в гардеробі тонкі ремінці, які носять на талії.

Коли ви підбираєте пояс до конкретного одягу, уникайте контрастів. Бажано, щоб пояс був трохи темніше одягу. Особливо це правило варто пам'ятати повним людям: чорна сукня з білим або бежевим поясом буде робити вас ще повніше.