Запустити акцію

Чоловічі піджаки у Вінниці

Чому ми?

Чоловічі піджаки у Вінниці

Ділові костюми це основний елемент чоловічого гардеробу, який підкреслює індивідуальність і витонченість стилю кожного чоловіка. Костюми поділяються за фасоном, довжині рукавів, і типу тканини.

Піджак, спочатку, був частиною ділового костюма. Сьогодні дизайнери використовують величезну кількість матеріалів і забарвлень для пошиття піджаків і пропонують різні їх варіанти. Тому сучасні піджаки виконують не тільки функцію ділового одягу, то також повсякденної і можуть поєднуватися з різною одягом, такий як джинси і шорти.

Види піджаків:

Костюмний піджак. Є частиною ділового костюма чоловіка, його носять з брюками (може бути ще жилет). Всі деталі костюма пошиті з однієї тканини і в єдиному стилі. Під костюмні піджаки обов'язково надягають сорочки, використовують краватки або «метелики».

Блейзер. Це піджак спортивного типу, шиється з щільної вовняної тканини. Є символом приналежності до певного суспільства, тому на нагрудній кишені зазвичай вишита емблема університету, спортивного клубу і т.д.

Двобортний піджак. Він має два ряди гудзиків. Був популярний в 80-90-хх роках, зараз зустрічається рідко, але все ж їх можна побачити в колекціях елітних дизайнерів.

Смокінг. Різновид вечірнього піджака, який одягають в урочистих випадках. Їх легко впізнати за великим вирізом і атласним лацканом. Носять смокінги з чорними краватками-метеликами.

Фрак. Парадний вечірній піджак. Відмінною рисою фрака є його крій - він короткий спереду, а ззаду має довгі поли. Ще однією відмінною рисою фрака є брюки з атласними лампасами. Фрак - обов'язковий одяг на змаганнях з бальних танців.

Відомі бренди чоловічих піджаків: Tommy Hilfiger, Armani, Joseph Abboud, Bianco Brioni, Just Cavalli, Marc Ecko, Trends Brands, Diesel, Frankie Morello, Hilton, Barutti, Giovane, Class International.