Запустити акцію

Чоловічі ремені у Вінниці

Чому ми?

Чоловічі ремені у Вінниці

Традиційне призначення ременя - підтримання штанів. Однак сьогодні ремені, також як чоловічий годинник або окуляри, стали модним аксесуаром, який часто використовується для підкреслення статусу або додання образу. Ремінь треба підбирати під взуття - черевики або мокасини повинні збігатися за кольором з ременем. Також ремінь повинен поєднуватися з ремінцем від годинника. Ремінь ніколи не можна носити одночасно з підтяжками.

Ремені можна розділити за видами використання:

Класичний. Ремінь, який носять з діловим костюмом. Він зроблений зі шкіри, пряжка проста, без каменів, логотипів і т.д. Традиційні кольори - чорний і коричневий. Ширина ременя 4-5 см. Після одягання ременя, повинен залишатися запас, але не більше 20 сантиметрів. Найкраще, якщо ремінь застібається на середню дірку.

Casual. Їх одягають з таким одягом як штани або джинси. Вони можуть бути шкіряні, тканинні або з кожзамінників. Тканинні ремені підійдуть любителям спортивного стилю, їх можна поєднувати з таким взуттям як повсякденні кросівки або кеди. Ремінь casual може бути, як традиційної ширини, так і більш вузький. У цих моделях допускається різноманітне обрамлення, масивні пряжки. На відміну від класичних, вони можуть бути яскравих кольорів.

Застібка. Класична застібка для ременя - це пряжка з язичком. Для стилю casual можна також використовувати пряжку з затискачем, яка фіксує ремінь на будь-якій зручній відстані. Бувають моделі з гудзиками, блискавками, гачками.

Виробники ременів: Dior, Loewe, Gucci, Ferragamo, D & G, Underwood, Giudit, Fornarina, Globe, Vans, Burberry, Fleur de sel, Sergio Belotti.