Додати акцію

Електроніка

Чому ми?

Електроніка та побутова техніка

Побутова техніка - це використовувана в побуті техніка, основним завданням якої є полегшення домашньої праці і підвищення комфорту населення. Побутова техніка буває як механічною, так і електричною.

Електронна побутова техніка буває: кухонна, обчислювальна, вимірювальна, музична, кліматична, вбудована і т.п. Сьогодні вже працю людини неможливо уявити без допомоги електроприладів. Яка сім'я може обійтися без пральної машини, холодильника, плити, пилососа, телевізора, телефону або комп'ютера? Електроніка стала невід'ємною частиною нашого життя, звільняючи купу часу для проведення його з родиною, в компанії друзів, або навіть насолоджуючись комфортом поодинці.

Найпопулярніші види електроніки:

- комп'ютери, ноутбуки та планшети, а також їх аксесуари: монітори, системні блоки, миші, клавіатури;

- офісна оргтехніка і супутні витратні матеріали: картриджі, принтери, сканери;

- побутова техніка: телевізори, пральні машини, витяжки, чайники, морозильні камери, посудомийні машини, пилососи, холодильники, м'ясорубки, мікрохвильовки, кавоварки, тостери та ін.;

- пристрої зв'язку: мобільні телефони, смартфони та їх комплектуючі;

- автоеелктроніка: автомагнітоли, gps-навігатори.

Сьогодні магазини електроніки і побутової техніки, з метою завоювання клієнта і створення всіх умов для комфортного і доступного шопінгу, пропонує різні, доступні для будь-якої категорії споживача, умови покупки товару. Серед найбільш популярних способів покупки електричної техніки і електроніки, можна виділити: покупка техніки в кредит, різні умови систем придбання знижок на товари, покупка товару через інтернет-магазини.

На Скидочнику можна знайти акції на електроніку в таких містах як:

 Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші.