Додати акцію

Чоловіче взуття

Чому ми?

Чоловіче взуття в Києві

Взуття - головна складова стилю будь-якого чоловіка. Пара хорошого якісної взуття це не тільки комфорт, краса і здоров'я, а й величезний плюс в створенні престижного чоловічого образу.

Основними показниками поділу класичного чоловічого взуття є шнурки і перфорація. Наявність шнурків відносить чоловіче взуття до офіційного стилю, а їх відсутність - до повсякденного.

Оксфорди - офіційне взуття із закритою шнурівкою, з гладкою або з лакованої шкіри, замші або їх комбінації. Класичні кольори: чорний і коричневий.

Дербі - універсальне взуття з відкритою шнурівкою. Носять зі строгими костюмами, з неофіційного стилю брюками і джинсами.

Монки - практичні туфлі з пряжками. Відмінно поєднуються з трохи короткуватими брюками.

Лофери - взуття без шнурівки і пряжок. Декоративні шкіряні пензлики є однією з обов'язкових складових Лофери.

Броги - шнуроване і не шнуруване взуття з перфорацією. Цей тип чоловічого взуття носять тільки з неформальним одягом: джинсами, кольоровими брюками.

Класичні черевики - неформальне шкіряне взуття на шнурках, висотою по щиколотку. "Чакко" - черевики з телячої шкіри або замші.

Топ сайдери - повсякденне літнє взуття з підошвою з матеріалу, що зменшує ковзання. Носяться без шкарпеток і поєднуються з найрізноманітнішим одягом.

Мокасини - дуже м'яке замшеве або шкіряне взуття з м'якою плоскою підошвою і особливим швом, що об'єднує верх і бік колодки.

Сандалії та шльопанці - взуття для пляжу і прогулянок по місту в жарку пору року. Носяться виключно без шкарпеток.

Кеди - зручне і практичне взуття з тканини. Поєднується з джинсами, сорочками та футболками.

Кросівки - взуття, призначене виключно для занять спортом.

Популярні бренди: Alessandro Dell`acqua, Calvin Klein, Maserati, John Galliano, Armani, Moschino, Roberto Cavalli.